Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha már a második találkozás után lefeküdtem a pasival?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok, a pasi 34. Egy esküvőn ismerkedtünk meg, nagy vonzalom volt első találkozásra, sokat táncoltunk, jól éreztük magunkat. A második randi után tovább erősödött ez a vonzalom és sajnos nem tudtam parancsolni magamnak, nem tudtam ellenállni, pedig nem így terveztem. Nem tűnik úgy mintha ezzel rossz benyomást tettem volna rá, de nem szeretném már az elején elrontani a dolgot. Az egyik barátnőmmel beszélgettem erről és szerinte nem kell ezen görcsölni, felnőttek vagyunk a 21. században, nincsenek erre szabályok. Csak éppen nem szeretném ha könnyűvérűnek, könnyen kaphatónak gondolna, mert nem vagyok az, Ő volt a 3. férfi akivel életemben együtt voltam.
2013. okt. 15. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
kis ribizli
2013. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg szerintem.
2013. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ne aggódjál erre számított mivel ezt keresi
2013. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Propán-bután.
2013. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
42%

"de nem szeretném már az elején elrontani a dolgot."


már megtetted, ezt már elbas*tad.

2013. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én is így voltam a párommal, sőt még közöltem is, hogy jó vele szexelni, de nem akarok kapcsolatot, mert nemrég léptem ki az előzőből. Mindezek ellenére azóta együtt vagyunk és imádjuk egymást :)
2013. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6: úgy szeretem az ilyen happy endes történeteket! Csak az a gáz, hogy hasonló szituációk 90%-a nem nagy szerelemmel végződik, hanem úgy, hogy a pasi pár menet után dobja a csajt. :)
2013. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy ez negatívan hatna a kapcsolatotokra, de azért nem csinálnék a helyedben ebből rendszert. Egy dolog a vonzalom, de a bizalom nem is számít?
2013. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ebben a formában, hogy nem tudtatok magatoknak parancsolni, nem gondolom hogy gáz.

Ha akkora a vonzalom, az nagyon jó!

Azért ez nem ugyan az, mint amikor egy lány alapból ilyen szándékkal megy el randizni.

Ne görcsölj ezen!

2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r*banc, mint ahogy írtam, bírom hogy milyen sok szent fazék van ezen az oldalon. Nem ez volt a szándékom, én még bőven várni szerettem volna, de így alakult. A pasi egyébként nem lépett le, nem viszonyul másképpen hozzám. Nem tudom, érdemes az ilyet szóba hozni, megbeszélni? Én szívem szerint megbeszélném vele hogy ne maradjon kimondatlanul, ne nyomasszon. De akarnak ilyesmiről a pasik beszélni egyáltalán? Nem vette magát egyébként rosszul ki a dolog, nem volt kellemetlen egyikünknek sem, inkább olyan természetes. Csak most utólag gondolkodtam ezen el.
2013. okt. 15. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!