Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha már a második találkozás után lefeküdtem a pasival?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok, a pasi 34. Egy esküvőn ismerkedtünk meg, nagy vonzalom volt első találkozásra, sokat táncoltunk, jól éreztük magunkat. A második randi után tovább erősödött ez a vonzalom és sajnos nem tudtam parancsolni magamnak, nem tudtam ellenállni, pedig nem így terveztem. Nem tűnik úgy mintha ezzel rossz benyomást tettem volna rá, de nem szeretném már az elején elrontani a dolgot. Az egyik barátnőmmel beszélgettem erről és szerinte nem kell ezen görcsölni, felnőttek vagyunk a 21. században, nincsenek erre szabályok. Csak éppen nem szeretném ha könnyűvérűnek, könnyen kaphatónak gondolna, mert nem vagyok az, Ő volt a 3. férfi akivel életemben együtt voltam.
2013. okt. 15. 17:27
1 2
 11/20 NyolcOne9 ***** válasza:
A sok szűz, hogy neked esett. Nem gáz szerintem, felnőtt emberek vagytok. Ha komoly a szándékotok, akkor minek húzni egymás agyát?
2013. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

De basszus, elvileg tőlünk tőlünk kérdezed, hogy mit gondolunk. Ha valakinek az a véleménye, hogy ribi vagy, akkor az rögtön "szent fazék"?

Ha nem tudod elfogadni a többi ember véleményét, akkor NE tegyél fel kérdést, amelyben a többiek véleményét kérdezed...

2013. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mert akinek más a véleménye, az rögtön szűz, ugye NyolcOne9? Annyira szeretem az ilyen végtelenül primitív embereket.

Egyébként sem csillagjegyileg, sem más módon nem vagyok szűz.

2013. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Dobálózol a szavakkal, de azért mégis felmerült benned, hogy ez gáz lehet. Vajon miért? És igen, nem csak neked tetsző vélemények lesznek itt, erre fel kell készülni és tudni kell kezelni.
2013. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt merült fel bennem, hanem mert elég sok a maradi gondolkodású ember. És az ha valaki normálisan kifejti hogy neki ez nem fér bele az értékrendjébe az egy vélemény, elfogadom. De miért kell egyből r*bancozni?
2013. okt. 15. 17:56
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2013. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Ha zavar, beszélj vele erről és kész - ha normális, megérti.
2013. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szerelemben két ember közt nincsenek szabályok, és nincs semmire garancia! Pozitív vagy negativ kifejlete is lehet a dolognak. Ha úgy érzed, beszélj vele, de az idő ugyis megoldja a problémát.
2013. okt. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mivel ő is maximálisan benne volt, nyilván nincs baja a dologgal :) Szóval ezen felesleges paráznod.
2013. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha jól egymásra találtatok, mindketten szabadok vagytok és nem akarjátok kihasználni egymást akkor miért lenne baj. A ti magánügyetek.
2013. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!