Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még nem volt barátom, pedig szeretnék. Van egy srác az osztályból, aki bejön (most vaok 11-es) de elmondani nem merem/nem merném. Nem vagyok a nagyszájú, de órákon gyakran szórakozunk, nevetgélünk a barátnőimmel. Mit csináljak hogy legyen vkim?
2010. jún. 17. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Figyeld a jeleket,hogy küld-e valamilyet..Legyél mindig a közelében,mosolyogj rá,legyél vele kedves..Te is küldj felé jeleket,aztán figyeld a reakcióját!Nem kell egyből odaállni elé,hogy Hé te tetszel!Járjunk!!...Ezt nem így kell csinálni!:) Amúgy barátnőiddel el lehet menni pasizni,mozduljatok ki,járjatok bulizni/házibulikba,vásároljatok,vagy menjetek el kutyázni egy parkba,ezer lehetőség van..Itt a nyár,strandon is van egy csomó fiú..Sok sikert neked is,én is tervezek már egy pasit...:D
2010. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Minden van csak nyár nincs!!!
2010. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
vetkőzz le elötte biztos bejön :)
2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

én is pont ebbe a helyzetbe vagyok, vagyis majdnem. erre a kérdésre nem lehet jó tanácsot adni. sajnos én már "elpuskáztam" a lehetőségem, mert nem mertem elmondani annak, aki tetszik..de ő eggyel idősebb, mint én és nem egy osztályba jártunk, ezért nem is ismertem igazán..

szar ügy! azóta már lett csaja, pedig olyan, mintha tetszettem volna neki..mindegy, tudom, ez nem az én topicom.

17/L

2010. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

sziia.

sztem tegyél magadra több sminket,variáld a hajad,stb..

és beszélgessetek többet,hívd el magadhoz a többieket,és őis legyen ott,csináljatok közös programokat:D

2010. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne akarj görcsösen fiút! Ha eljön az idő neked is lesz egy barátod. Mindenkinek meg van a párja. Egyébként szerintem mond el neki, rosszul csk ő járhat, hogy elszalasztott téged. Amúgy meg ki lehet heverni ha kikosaraz. ;)
2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!