Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család szerint ideje lenne...

A család szerint ideje lenne már hogy legyen valakim. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a környezetemben aki egyedülálló volt, az most párt talált, aki meg párkapcsolatban volt, annak komolyabbra fordult az élete (eljegyzés, összeköltözés, házasság, baba) Csak én vagyok még mindig egyedül. Egyre többször hallom a burkolt megjegyzéseket, hogy nekem is ideje lenne már hogy történjen valami. Mit gondoltok, már tényleg ideje lenne?


21, lassan 22/L


2011. jún. 13. 21:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De amúgy ez a párkapcsolat dolog is. Most nem akarok nagyképűsködni meg felszínes lenni, meg ez teljesen szubjektív dolog, de azok akik kapcsolatban vannak, egyikőjük párja sem olyan akire azt mondanám, hogy "igen, na őt pl irigyelném". Mert egyikőjük sem olyan nagy szám. Tudom tudom most beképzeltnek meg válogatósnak tűnök (nem vagyok az, csak mindenkinek más tetszik) de ezzel azt akarom mondani, hogy én nem találok olyat akivel érdemesnek tartanám hogy legyen valami. És nem csak külsőleg mondom...
2011. jún. 13. 21:32
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én magambol indulok ki és ugy válaszolok.

Én szintén 22 leszek,egy idöben éngem is ezzel nyaggattak,egészen addig amig el nem magyaráztam mindenkinek,hogy majd akkor lessz párkapcsolatom,ha én ugy fogom akarni és ha találok egy olyan embert akivel megértem magam.Azóta senki nem szol be,mert tudják,hogy ha nagyon akarnám,akkor lenne.De még mindig nem epekedek érte.

2011. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a helyzetben ne érdekeljen a család.

Majd lesz valakid, ha szükségét érzed, és találsz is megfelelőt.

Mondjuk más pasiját lefikázni meg nem szép dolog.

2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A családod miért szól bele? Ne kapkodd el, mert annál nagyobbat esel. Hagyd, hogy vigyen az ár.
2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát ha te nem érzed úgy akkor nem.


Én ugyanígy vagyok, csakhogy én úgy is érzem, hogy tényleg szeretnék valakit. Ha azt mondom, hogy nem, az csak azért van, hogy ne kelljen bevallanom. De én is úgy vagyok, hogy csak azért, hogy legyen valaki nem fogom az első szembe jövőt elfogadni, akkor inkább legyek egyedül.


Ha te így is boldog vagy, és nem hiányzik semmi az életedből, akkor a korod miatt egyáltalán nem szükséges.


21/L

2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

21 éves vagy

hát lehet, hogy már nem ártana ismerkedni, de neked kell érezned

amíg nem találod meg a neked való férfit addig hiába mondják

2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad frusztrálni ilyenekkel. Nekem 24 évesen lett először és nem bánom, ami volt azelőtt. Lehettem volna rámenősebb régen a fiúkkal, de nem tudtam, hogyan. Mikor eljött az ideje, léptem, akkor viszon nekem kellett leszerelni sok pasit. Ma már együttélek a párommal.
2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

első vagyok

még annyit,hogy nem érdekel más véleménye sem,ugyhogy ne szivd mellre.

2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni. Szokták is mondani: Majd jön a szerelem.


A barátnőm is 22 évesen találta meg élete első párját!

2011. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad erőltetni. Plusz ez tökéletesen magánügy, senkinek semmi köze hozzá rajtad kívül, csak a te dolgod.
2011. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!