Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család szerint ideje lenne...

A család szerint ideje lenne már hogy legyen valakim. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a környezetemben aki egyedülálló volt, az most párt talált, aki meg párkapcsolatban volt, annak komolyabbra fordult az élete (eljegyzés, összeköltözés, házasság, baba) Csak én vagyok még mindig egyedül. Egyre többször hallom a burkolt megjegyzéseket, hogy nekem is ideje lenne már hogy történjen valami. Mit gondoltok, már tényleg ideje lenne?


21, lassan 22/L


2011. jún. 13. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintünk??? szerinted? ezt nem másnak kell megmondania!
2011. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, nincs párom, a környezetemben van mindenféle, van aki szintén egyedülálló, akiknek kapcsolata van azoknak viszont az én meglátásom szerint nem jó a kapcsolatuk. Én inkább azt mondom egyedül, mint hogy egy rossz kapcsolatban. Szóval megértelek, és gondolj arra, hogy még mindig jobb ha éveket vársz a megfelelőre, mint ha belemennél csak úgy egy rossz kapcsolatba. Egyébként is bőven ráérsz, én sem izgatom magam, jelenleg még sem családot, sem gyereket nem akarok, a karrieremre koncentrálok, majd aztán jöhet a többi. Úgy hogy majd te is szerintem 30 körül kezdj el aggódni, ha még mindig nem jött a nagy ő.:)
2011. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hoy legyen valami, először bele kell szeretned valakibe és viszonyoznia kell. Hogy ez mikor valósul meg, azt nem tudják befolyásolni. Várd ki nyugodtan és dönts belátásod szerint!
2011. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Akkor van ideje, mikor te úgy érzed. Addig senkinek semmi beleszólása nincs!
2011. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
Te tudod eljött-e már az ideje, vagy nem. Mindenesetre ha egyedül érzed magad és szívesen megismerkednél, írj privátot, én szívesen megismerkednék veled! :)
2011. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy itt az ideje. Ha te jónak látod, akkor jöjj össze vkivel. Ha még nem érzed magad késznek rá, vagy nincs olyan ember, akivel szívesen összejönnél, akkor várj... ne ők meg a társadalom döntsenek helyetted ;).
2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na de azért, mert a család sürgeti, bele kellene ugranod valamibe, amit igazából nem is gondolsz komolyan, csak nyomásra teszed? És ez hova vezetne? 5 év múlva meg azért sírna a család, mert váltok? Neeeem! Amíg nem érzed, hogy hiányzik, vagy nem találod meg a párod, élvezd így az életet. Egyszercsak úgyis eljön...

36 f

2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az hiányozna még, hogy a családod döntse el, hogy mikor legyen kapcsolatod!

Ez a Te dolgod, senki ne szóljon bele.

Jön majd a szerelem, ha itt az ideje.

2011. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!