Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még nem volt barátom, pedig szeretnék. Van egy srác az osztályból, aki bejön (most vaok 11-es) de elmondani nem merem/nem merném. Nem vagyok a nagyszájú, de órákon gyakran szórakozunk, nevetgélünk a barátnőimmel. Mit csináljak hogy legyen vkim?
2010. jún. 17. 12:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ritkán sminkelem magam, de nem vaok fiús alkat:P
2010. jún. 17. 12:32
 2/16 anonim ***** válasza:

dobj egy msn címet privibe


17f

2010. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Tanulj meg helyesen írni.
2010. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
hát elég húsos meg pattanásos a csaj
2010. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

utolsó: Ki húsos meg pattanásos?:O Oo

második: tudok helyesen írni, csak gyorsírással néha hibázok:P

2010. jún. 17. 12:59
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Hívd félre, és mutasd meg neki a melleidet, tuti beválik!
2010. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, csak szórakáznak :) Bár jó is az...

Szóval, Először is ne itt keres támogatást meg bátorítást, mert látod mi az eredménye :P

másodszor nincs mitől félned. egyszer el kell kezdeni. persze ha úgy érzed, hogy még most nem szeretnéd, akkor ne most kezd el. ha viszont rosszul esik, hogy ninc senkid, akkor is csak akkor, ha tényleg úgy érzed, hogy ő tetszik, ne csak azért, mert jahajjj nincsenkim... derossz nekem.

harmadszor. hívd el fagyizni, vagy este csillagokatnézni, vagy mittomén. aztán majd kialakul valami. osztálytárssal kicsit szar kikezdeni, mert ha felsülsz, az elég fos utána, de ha értelmesek vagytok, akkor ez sem lesz gond.

negyedszer. hol is laksz? ;) ^_^

2010. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem mered/nem mernéd? ez a kijelentés az én számból is sokszor elhallatszott és sokmindent elszalasztottam. próbálj bízni magadban és állj oda elé :) és ne felejtsd el soha: még nem csúsztál le semmiről, hisz csak most kezdődik a nagybetűs ÉLET ;)
2010. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
heves megyében lakok. miért? utolsó előtti.
2010. jún. 17. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Menjél le spárgába!
2010. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!