Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítson el egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítson el egy 17 éves lány egy 30 éves férfit?

Figyelt kérdés

Először is légyszi kíméljetek meg a szokásos dolgoktól, hogy fúj 30 éves nem való hozzád.. stb.. mert pontosan tudom. :)


Szóval egy baráti társaságba meghívtak kézilabdázni, már másodszor voltam és úgy néz ki, hogy rendszeresen járni fogok. Rajtam kívül 1 lány és 6 fiú/férfi van. Nagyjából mindegyik 25-30 év körüli. Nekem megtetszett az egyikőjük, és.. szerelmes lettem. Tudom, hogy ez lehetetlen meg minden, de ez olyan első látásra dolog volt nálam. A baj csak az, hogy nekem még soha nem volt barátom, mindenki furcsán nézne, ha egyszer lenne valaki... főleg ha egy nálam sokkal idősebb. Semmi tapasztalatom nincs a "pasizásban". Nem vagyok bulizós típus, inkább amolyan "rendes kislány" féle. :D

Elég félénk vagyok idegenek társaságában, hát még így, hogy rajtam kívül mindenki 10 évvel idősebb..


Valami jó tanács, hogy hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét? Általában a kézi előtt és után is 5-10 perc van, amíg mindenki átöltözik, megtörölközik. Akkor lenne esélyem odamenni és beszélgetni.. stb. De mit mondhatnék, hogyan kezdjem el?? :)


Köszönöm annak, aki tényleg segít és megért!


2010. jún. 16. 21:10
1 2 3
 21/21 stalone ***** válasza:
ezaz! ne basztassátok :D majd fogja a 30 éves palija! majd ugy beveri neked hogy csak ugy nyekkeni fogol
2010. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!