Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítson el egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítson el egy 17 éves lány egy 30 éves férfit?

Figyelt kérdés

Először is légyszi kíméljetek meg a szokásos dolgoktól, hogy fúj 30 éves nem való hozzád.. stb.. mert pontosan tudom. :)


Szóval egy baráti társaságba meghívtak kézilabdázni, már másodszor voltam és úgy néz ki, hogy rendszeresen járni fogok. Rajtam kívül 1 lány és 6 fiú/férfi van. Nagyjából mindegyik 25-30 év körüli. Nekem megtetszett az egyikőjük, és.. szerelmes lettem. Tudom, hogy ez lehetetlen meg minden, de ez olyan első látásra dolog volt nálam. A baj csak az, hogy nekem még soha nem volt barátom, mindenki furcsán nézne, ha egyszer lenne valaki... főleg ha egy nálam sokkal idősebb. Semmi tapasztalatom nincs a "pasizásban". Nem vagyok bulizós típus, inkább amolyan "rendes kislány" féle. :D

Elég félénk vagyok idegenek társaságában, hát még így, hogy rajtam kívül mindenki 10 évvel idősebb..


Valami jó tanács, hogy hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét? Általában a kézi előtt és után is 5-10 perc van, amíg mindenki átöltözik, megtörölközik. Akkor lenne esélyem odamenni és beszélgetni.. stb. De mit mondhatnék, hogyan kezdjem el?? :)


Köszönöm annak, aki tényleg segít és megért!


2010. jún. 16. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Előző: Nem az a fúj, hogy 30 éves a pasi. 30 évesen még bőven fiatal. Arról van szó, hogy a kislány 17 és ebben a korban még nagy a korkülönbség.
2010. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy picit nagy a korkülönbség. Abba azért gondolj bele, ki tudod-e elégíteni az igényeit (nem a szexre gondolok :) ?


Amúgy, konszolidált szemezés a legjobb kezdet.

2010. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Azért ő nem 21 éves, És azért fúúj, mert egy 17 éves LÁNY és egy 30 éves FÉRFI, ahogy ő maga is írta a kérdésben. Meg az a férfi lehet nemsokára, pár év, és gyerekeket akar.
2010. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
"pár év, és gyerekeket akar." De az a pár év a lánynál is meglesz...
2010. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nem értem miért kell fújjogni..ha neki ő kell istenem...

mindenkinek más az izlése nem?az se jobb hogy a 13évesek sexelne az is fúj nem?am sok sikert=)

2010. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője, és annyira már sikerült megismernem, hogy tudom, hogy nem kezdeményezne egy 17 éves lánynál. Csak annyira rossz, hogy állandóan rá gondolok és valahogy tudom, meg én is érzem legbelül, hogy nem lehet soha az enyém. Pedig nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne a korkülönbség. Sokat gondolkodtam ezen a dolgon, hogy gyereket akarna később meg ilyesmik, de gondolom nem az első hónap után. Ha meg működne a dolog 2-3-4 évig, befejezném a sulit, és érezném, hogy Ő -e az igazi, akkor szerintem ez a gyerek dolog sem lenne gond.. Csak ez fáj, hogy még esélyem sincs a korom miatt.. :(
2010. jún. 18. 22:50
 17/21 anonim válasza:

esetleg szervezhetnétek egy csapatsörözést, ahol mindenki jobban megismerhetné egymást, és ott talán több időtök lenne megismernetek egymást közelebbről.

szerintem csak légy bátor, vesztenivalód nincs..

ha nem jön össze, akkor se bánkódj, még tuti lesz sok hasonló helyzet, előtted az élet ;)

hajrá, légy boldog :)

2010. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 stalone ***** válasza:
40%
Most figyelj ezt fontos, ne ne vigyorogj tényleg komoly, halálosan, amikor kéziztek, lepd meg hirtelen, és tedd a cicid a kéizlabda helyett a kezébe, azt menj haza keress hozzád illő palit, mert amikor te 30 alatt vagy bőven ő már 40 lesz, mivan veled? Szedd össze magad!! Héjj!! (23f)
2010. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 stalone ***** válasza:
kézilabda* :) csakacigi
2010. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

ne b***tassátok már szegényt!

ha ez a kívánsága, hát legyen..

jöjjön össze azzal a sráccal

-ha működik, és úgy gondolják, h egész életükben így akarják folytatni, akkor nem volt igazunk/igazatok, h ne jöjjenek össze.

-ha viszont meg nem jön össze, akkor a saját bőrén megtanulja, h nem kell legközelebb ennyivel idősebb pasit keresni..

2010. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!