Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen lány?

Figyelt kérdés

tudjátok valahogyan nem sikerül egy komoly kapcsolatot összehoznom. szinte minden lány csak rövid távra gondolkozik. Én pedig szeretném a barátnőmet ha kitartana mellettem, csak valahogy mégsem sikerül azzal akivel szeretném. Én nem vagyok híve annak hogy kihasználjak egy lány. Tudjátok én olyan romantikus típus vagyok. Szeretem tényleg szeretni a szerelmemet, minden szeretetet, törődést, odafigyelést megadni neki. Csak vannak akik az anyagiakra hajtanak, igaz, hogy az is számít, de én se ereszthetem magam nagyon el. A haverok is mondták már, hogy konzervatív vagyok. Mert hogy nem megyek szórakozni a lány nélkül, úgy rendezem a dolgaimat, hogy csak neki jó legyen. Na meg nem csinálom az orál és anál sexet sem.

Ezeket a túlajdonságaimat sokszor ki is használják. A kérdésem, hogy lányok között van ilyen, mint én


2011. nov. 9. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vannak...
2011. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 9. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2011. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A leírásodból eléggé papucs lehetsz... Túl gyorsan feltárod az érzéseidet, és ha csak úgy csüggsz egy lányon, neki hamar sok lesz és ki is használhat. Ne számíts arra, hogy bárki jelentkezni fog hogy "Szia! Én ilyen lány vagyok jöjjünk össze". Sajnálom, de ez a szomorú igazság.
2011. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:O Pesti vmi??
2011. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az igazság fáj :O
2011. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár csak te lennél a párom hány éves vagy?
2011. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Szerintem tök jó, ha valaki romantikus, sőt, nekem kifejezetten fontos is, én is az vagyok, de valahogy mostanában megy ki a divatból.

(Azt nem értem, az orál szex-szel mi a bajod, de mondjuk nem ez volt a kérdés lényege:D)

Lehet, hogy ez most nyálasan fog hangzani, de szerintem rövid távon nem sok értelme van. Soha nem gondolkoznék úgy, hogy akkor ezzel három hétig járok, aztán szia, meguntam. Ebben az esetben biztosan nincs sok érzelem, pedig az annyira fontos. Ha valakit szeretek, akkor nem gondolok arra, hogy utána lesz más, akkor úgy gondolom, hogy csak ő van. Szerintem ez logikus, de meg tudom érteni, ha valaki máshogy gondolja, nem néznék le valakit azért, mert a rövidtávú kapcsolatokat részesíti előnyben, egyszerűen csak nem illenék össze egy ilyennel.

Az anyagiak nem igazán érdekelnek. Nem vagyok álszent, jobb úgy persze, ha nincsenek anyagi korlátok, de a pénz az csak egy jó dolog (már amikor:D), de annyira nem minden.

2011. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A haverok is mondták már, hogy konzervatív vagyok."


Te nem konzervatív vagy, csak szimplán hülye. A mai csajok nem értékelik a romantikát, a kedvességet és a figyelmet, hiába hazudják az ellenkezőjét.

Szép dolog, hogy valóban szeretni akarsz valakit, de ha egyből így indítasz, akkor elriasztasz mindenkit és ki fognak használni.

Ez az egész romantikus baromság már vagy 100 éve kiment a divatból. Sajnos először ridegnek, távolságtartónak és tahónak kell lenni. Aztán majd fél év után elkezdhetsz romantikus lenni.

2011. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát szerintem egyáltalán nem kell először se tahónak meg ridegnek lenni. minek játszaná a bunkót? egyszerűen a lényeg: keresgélni kell. léteznek még ilyen lányok.
2011. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!