Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítson el egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítson el egy 17 éves lány egy 30 éves férfit?

Figyelt kérdés

Először is légyszi kíméljetek meg a szokásos dolgoktól, hogy fúj 30 éves nem való hozzád.. stb.. mert pontosan tudom. :)


Szóval egy baráti társaságba meghívtak kézilabdázni, már másodszor voltam és úgy néz ki, hogy rendszeresen járni fogok. Rajtam kívül 1 lány és 6 fiú/férfi van. Nagyjából mindegyik 25-30 év körüli. Nekem megtetszett az egyikőjük, és.. szerelmes lettem. Tudom, hogy ez lehetetlen meg minden, de ez olyan első látásra dolog volt nálam. A baj csak az, hogy nekem még soha nem volt barátom, mindenki furcsán nézne, ha egyszer lenne valaki... főleg ha egy nálam sokkal idősebb. Semmi tapasztalatom nincs a "pasizásban". Nem vagyok bulizós típus, inkább amolyan "rendes kislány" féle. :D

Elég félénk vagyok idegenek társaságában, hát még így, hogy rajtam kívül mindenki 10 évvel idősebb..


Valami jó tanács, hogy hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét? Általában a kézi előtt és után is 5-10 perc van, amíg mindenki átöltözik, megtörölközik. Akkor lenne esélyem odamenni és beszélgetni.. stb. De mit mondhatnék, hogyan kezdjem el?? :)


Köszönöm annak, aki tényleg segít és megért!


2010. jún. 16. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy.
2010. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
pff max egy dugásra...
2010. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Jössz dugni?... ennyi....
2010. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
a pályán gyakran hajolj le cipőt kötni, de csak akkor ha mögötted van. A tangád lógjon ki felül, ezen biztos megakad a szeme. Ebből lehet hogy tudni fogja hogy könnyű préda van, aztán rádhajt, neked meg csak engedelmeskedni kell. Még csak csábítani sem kell nagyon.
2010. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastalak és úgy tűnik nem egy dugásra gondoltál hanem egy kapcsolatra. Szemkontaktuson kívül mást ne tegyél! Egyrészt, mert "rendes lány"-nak tartod magad, ne akarj ribancként viselkedni (tanga kilógatása), másrészt meg ne színészkedve akarj a közelébe kerülni! Baromi visszataszító mikor egy "csitri" megjátssza magát.

Szóval, ha a szemedbe nézz akkor viszonozd, de csak rövid ideig, mindig süsd le a szemed! Mert az meg vér ciki mikor valaki csak passog mint egy béka..Ha hozzád szól nézz a szemébe és mosolyogj! Sokallta többet érsz ezzel!

(33/F)

2010. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
21:50 es valasszal ertek egyett...esetleg tudod meg mit ajanlanek?tudod a 30 evesek olyan komolyabbak,de szerintem ha mondanal valami vicceset, vagy tennel valamit ami megmosolyogatna,akkor felfigyelne rad. szep,vidam, fiatal lany bizti elcsabitana. de tenyleg ne tegyel semmi ilyen k...s dolgot,mert annyi ilyen not lathatott mar h elege van,es normalis csajt keres.sok sikert!
2010. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két válaszolónak! Várok még további ötleteket ;)

Egyébként alapból humoros lánynak tartom magam, vagyis szerintem szoktam vicces dolgokat mondani, de az a baj ha meglátom őt, akkor teljesen leblokkolok. Nem jut eszembe semmi és csak makogok valamit... Pedig alapból, ha olyan emberekkel vagyok, akiket ismerek, akkor be nem áll a szám, de így... annyira ismeretlen ez a közeg.. :Ss

2010. jún. 16. 22:19
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Hát de akkor is fúúúj. :S
2010. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Hát elesel elöte aztán felsegit, megköszönöd, esetleg akor mondod hogy hálám jeléül elhivhatnálak e kávézni? vagy iesmi


amugy undorito , vénf@sz fujj....

2010. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Már miért lenne egy 30 éves hapsi "fujj vén f*sz" ? Nagyon sok jó 30-as van, sőt. Igaz én 21 vagyok, de nekem is bejönnek a 30 év körüliek.


Azt tudod, hogy van-e barátnője? "Sajna" ennyi idős férfiaknak már sanszos, hogy van barátnőjük hosszabb ideje, esetleg felesége...De amúgy a mosolygáson kívül, illetve a szóba elegyedésen kívül mást nem tudsz csinálni.

2010. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!