Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak hogy egy csaj tetszik az edzőteremből, , menjek oda hozzá vagy irjak neki?

Figyelt kérdés
Odamenni hozzá az necces ,mert nagyon ritkán látom, az a nagyon ritka azt jelenti hogy 3 hónapban durván 4 szer láttam, ezért gondolkozok hogy írjak-e neki neten ,mert ott megtaláltam, de ha ott nem ír akkor lehet gáz lesz ha látom a teremben. Most szerintetek?

2018. jún. 13. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki. Ha én lennék a lány . inkább azt szeretném hogy személyesen szólíts le. Lehet Facebookon pont nincs rólad előnyös kép, azt vettem észre a fiúk èlőben sokkal jobban néznek ki és nem igazán tudnak előnyös képet kirakni és lehet a szoveg stílusod se fogja lenyűgözni és válaszra se meltat. Nekem is vannak időszakok amikor pl egyáltalán nincs hangulatom , energiám "Messengerezni" .
2018. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Es ez a szöveg szerintetek jó?:

Szia

Régebben láttalak párszor az edzőteremben és nagyon szimpatikusnak találtak, tudom személyesen jobb lenne csak mostánaban nem láttalak, szóval lenne kedved beszélgetni?

2018. jún. 14. 08:06
 13/14 anonim válasza:
Soha nem allnek szoba rgy fiuval aki szemelyesen nem mer odajonni hanem inkabb facebookon ir
2018. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan.Én két évig sóvárogtam egy lány után és folyamatosan ezen keseregtem.Pedig normális srác voltam,edzek is, olvasott vagyok stb.Aztán végre a nagymamám unszolására (aki jobban otthon van a szerelem témában mint én xdd) végre leszólítottam a lányt.Ennek már 6 éve és most várjuk az első gyerekünket.Utólag bevallotta hogy szinte az első pillanattól bejöttem neki csak félt odajönni hozzám.Úgyhogy légy tökös haver veszíteni valód nincs mert hidd el sokszor ezek a visszafogott lányok a legnormálissabbak csak félnek kimutatni az érzéseiket.Amúgy melyik terembe jársz?Privátba is megírhatod.
2018. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!