Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lepattintott a csaj, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepattintott a csaj, aztán utána amikor elkezdtem másnak udvarolni féltékenykedni kezdett. Még mindig ő tetszik nekem igazán, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Konditeremben ismertem meg mindkettőjüket. Az elsőszámú csajnál volt meg a nagyobb kémia, flört, összhang. Már úgy voltam hogy lehetne vele komolyabb is esetleg. Aztán amikor elhívtam randira nemet mondott azzal hogy “Bocs de inkább nem, legyünk csak így jóban”.

Hagytam is a dolgot, kicsit fájt. Pár héttel később viszont rámhajtott a másik csaj és “hagytam magam”, ő is bejön és nagyon jófej. Erre az első amikor meglátta hogy vannak köztünk már dolgok (randi megvolt, szex is, már nyilvánosan is csók, érintések, de még klasszikusan nem járunk) elkezdett féltékenykedni. Csúnyán néz a csajra, néha mellettem is elmegy, máskor meg totál kedves és rohan utánam. Nem értem miért mondott akkor nemet? Pedig jól csináltam, tisztességesen. Nem kérette magát, egy az egyben kimutatta hogy randira se jönne velem. Ehhez képest most ........

Barátaim szerint megtudta mennyit “érek” hogy kapós vagyok más jócsajnak is és ezt nem tudja elviselni. Fáj neki, hogy a másik csaj ül a kocsimban. Ja van egy ilyen teória a baráti körben hogy csórónak hitt mivel nem dicsekedem soha senkinek és ezért is pattintott le, most meg látja mi a helyzet plusz a másik csaj és nem tud veszteni.

Valamiért még mindig ő jön be nekem igazán, vannak valami érzéseim is. A másik csajt nem csapom be, ő nem is akar komolyat, mondta hogy jó ez így neki, ha van valaki más akkor menjek nyugodtan.

Mit kéne csinálnom? Nem túl jó előjel hogy az első csaj ezt csinálta velem és a lehetséges okai sem. Mégis felé húz a szívem mert amúgy egy nagyon kedves csaj.



2017. aug. 15. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Beszéld meg észlelt dolgokat az elsővel. Addig semmit se mondj másodiknak. Majd ha első belemegy s ismerkedni kezdtek és lesz is valami, akkor mond meg másodiknak, higy köszönöd s jó volt, vége, mert "komoly" kapcsolatod van vagy hamarosan az lesz.
2017. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 acelsziv ***** válasza:
88%
Én annál a csajnál maradnék akinek én kellek úgy ahogy vagyok és nem csak akkor hőbörög amikor látja, mit veszített.
2017. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sérti az egóját... :D ennyi.
2017. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem is kell a második csajnak, neki se kell a második csaj, csak dugnak.


Én a helyében az elsőt elkapnám egy beszélgetésre, és elmondanám, hogy számomra fontos volt, úgy éreztem jól kijövünk, hogy neki is szimpatikus vagyok, erre elutasított. Ha magától mond valamit, ami arra utal, hogy nem pénzéhes, és engem akar, járnék vele.

2017. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első csajt elfelejteném a helyedben. Ha tényleg komolyan akart volna bármit is, akkor már az elején igent mond. Az egoját sérti, hogy nem tepersz utána. Ezért viselkedik úgy ahogy.

A második csajjal sem lesz hosszú életű a dolog, de nála legalább biztosan tudod mi a helyzet, így élvezhetitek egymást egy darabig. Ha ez neked elég akkor maradj második mellett. Viszont ha komoly kapcsolatot akarsz ne közülük válassz. Keres egy olyan nőt, aki szintén komolyan gondolja.

2017. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olyan kell aki csak akkor teperne ha már te lesz.rod? Sérti az egóját hogy leszarod vagy csak taktikázásból koptatott le hátha így jobban hajtasz, de nem jött be. Ha csak a pénzt látja benned az is rossz. Akárhogy nézem, hiába kedves az első csaj (valószínűleg csak te látod annak) nem kezdenék vele, mert velem ne taktikázzon senki, ne akkor kaparjon ha leléptem és ne az ATM-et lássa bennem.
2017. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idegesíti hogy a másodiknak volt sikerélménye nem neki. Nyilvàn a kocsi is szerepet jàtszik a sztoriban. Én megdugnám az elsőt is oszt' jó napot, de hosszútávra semmi esetre sem mivel javaslom "eléggé nőies" azaz golddigger a természete.
2017. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Belegyalogoltál az egojába, hogy a másik csajjal jöttél össze, akire valamilyen okból pikkel az első. Nem kell vele foglalkozni, aki engem egyszer visszautasít az többé nem létezik a szememben, max egy köszönésre érdemes, lehet nagyon kedves és jópofa társaság. Ha egy picit is férfinak tartod magad, akkor nem hagyod hogy egy nő szórakozzon veled. Ha a mostani pároddal nem jön össze a dolog, majd akkor teperjen, ha pedig hoppon maradt akkor meg így járt.

Ellenben a mostani párodnak nem említeném meg mit érzel(éreztél) az első csaj irányába, mert ha azt érzi, hogy ő csak egy kellék volt ahhoz hogy a másikat megszerezzed, féltékennyé tegyed, akkor nagy sértődés lehet belőle.

Fiatal koromban csináltam ilyet, lapattintottak, aztán a legjobb barátnőjével összejöttem és borzasztóan ideges lett miatta, de elég rosszul sült el a dolog, szóval ezt mindenképpen kerüld el.

Adj egy esélyt annak a leányzónak, próbáljátok ki egymást, ha jól fog működni a kapcsolat hamar el fogod felejteni a másik leányzót.

40F

2017. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egy olyan p***a, akinek csak akkor kellek, amikor épp sérti az egóját, hogy mással foglalkozom helyette, lehet akármilyen vonzó.
2017. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A romantikus edzőtermi külön világ:)

Dugod, aki hagyja magát. Minden edzőterembe járó ismerősöm ezt csinálja.

2017. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!