Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lepattintott a csaj, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepattintott a csaj, aztán utána amikor elkezdtem másnak udvarolni féltékenykedni kezdett. Még mindig ő tetszik nekem igazán, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Konditeremben ismertem meg mindkettőjüket. Az elsőszámú csajnál volt meg a nagyobb kémia, flört, összhang. Már úgy voltam hogy lehetne vele komolyabb is esetleg. Aztán amikor elhívtam randira nemet mondott azzal hogy “Bocs de inkább nem, legyünk csak így jóban”.

Hagytam is a dolgot, kicsit fájt. Pár héttel később viszont rámhajtott a másik csaj és “hagytam magam”, ő is bejön és nagyon jófej. Erre az első amikor meglátta hogy vannak köztünk már dolgok (randi megvolt, szex is, már nyilvánosan is csók, érintések, de még klasszikusan nem járunk) elkezdett féltékenykedni. Csúnyán néz a csajra, néha mellettem is elmegy, máskor meg totál kedves és rohan utánam. Nem értem miért mondott akkor nemet? Pedig jól csináltam, tisztességesen. Nem kérette magát, egy az egyben kimutatta hogy randira se jönne velem. Ehhez képest most ........

Barátaim szerint megtudta mennyit “érek” hogy kapós vagyok más jócsajnak is és ezt nem tudja elviselni. Fáj neki, hogy a másik csaj ül a kocsimban. Ja van egy ilyen teória a baráti körben hogy csórónak hitt mivel nem dicsekedem soha senkinek és ezért is pattintott le, most meg látja mi a helyzet plusz a másik csaj és nem tud veszteni.

Valamiért még mindig ő jön be nekem igazán, vannak valami érzéseim is. A másik csajt nem csapom be, ő nem is akar komolyat, mondta hogy jó ez így neki, ha van valaki más akkor menjek nyugodtan.

Mit kéne csinálnom? Nem túl jó előjel hogy az első csaj ezt csinálta velem és a lehetséges okai sem. Mégis felé húz a szívem mert amúgy egy nagyon kedves csaj.



2017. aug. 15. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, megbeszélheted az első lánnyal, hogy mi újság, de ha most ilyen gyerekesen viselkedik... Akkor számíts rá, hogy a kapcsolatban sem lesz különb.


21/L

2017. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írja, ha a "kedves lány" így tud viselkedni kapcsolaton kívül, akkor ne sok jóra számíts!

A második csajjal mi a helyzet? Miért nem adsz neki esélyt? Valószínűleg a jófejségéve akkor is jobban járnál, ha nem olyan dekoratív mint az első...

44F

2017. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy harmadikat kéne keresni, mert a leírásod alapján mindkét csaj komolytalan.
2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálnod?

Leszarni a fejét!

2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első csajjal dumálnék, persze be ne kavarjon, olyannal meg mért vagy együtt akit nem szeretsz?
2017. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!