Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy bolti eladó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy bolti eladó csaj, ahova járok, hogy lehet a tudtára adni, hogy ha esetleg nemet mondana ne legyen ciki utánna?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod a tudtára adni? Vlsz úgyse érdekli.
2018. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Az egód és amit akarsz, olyan halmaz, melynek nincs metszete. Közelítsd a kettőt szerintem.

31/f

2018. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Amíg visszatart az hogy utána cikinek érzed ha visszautasít ,addig úgysem fogsz kezdeményezni.

Szerintem kapásból nemet mond mivel tuti hogy sokan bepróbálkoznak nála.

Ha nagyon komolyan gondolod ,szerintem az lenne a célravezető, ha kis ajándékokkal lepnéd meg , nem kell mindennap mikor mész , nem is kell rögtön szóbahozni hogy tettszik neked. Ha elfogadja ,később kialakulhat egy beszélgetés alkalmanként , aztàn végül elhívhatod randira.

2018. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
#2 szerintem fingjuk nincs, hogy most te mit irtal ezzel. De maximalisan egyetertek. ;)
2018. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mérlegeld. Mi fáj jobban. Ha utána minden alkalommal harsányan felkacag mert megkörnyékezted, vagy összejön és akkor boldog leszel.
2018. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az egód és amit akarsz, olyan halmaz, melynek nincs metszete. Közelítsd a kettőt szerintem. "


Egyébként mi az, aminek alapján ezt kinyilatkoztatod?

Nem tudom, a kérdező egóját mennyire ismered, de tegyük fel, hogy ismered.

Az, hogy "és amit akarsz", ott viszont semmi infód nincs. Egy lány, aki a boltban dolgozik, ennyi. Nem tudod, hogy jó csaj, helyes csaj, átlagos csaj, milyen csaj.

Kinyilatkoztatsz valamit, amiről fogalmad sincs.

2018. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igy kezdesz nala, akkor az csak egyfelekeppen vegzodhet: elutasitassal. (Hacsak nem vagy Ryan Gosling vagy egy hollywoodi rom-com foszereploje.) Ha valoban szeretnel randizni vele, akkor batrabbnak kell lenned! Kezdemenyezz beszelgetest, kerdezd meg milyen volt a napja, ismerd meg! Legyel turelmes, szepen lassan hadd, hogy megnyiljon es ereztesd vele, hogy benned bizhat. A harom legfontosabb dolog pedig: Onbizalom, humor es SZEMKONTAKTUS(!!!). Ha mar ismered es tudsz vele lazan beszelgetni, akkor hivd el randizni. Ha nemet mond, felejtsd el es lepj tovabb! Ha nem vevo az ismerkedesre es erezhetoen kozombos feled, akkor meg mielott elhivnad randizni, felejtsd el es lepj tovabb!
2018. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!