Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak hogy egy csaj tetszik az edzőteremből, , menjek oda hozzá vagy irjak neki?

Figyelt kérdés
Odamenni hozzá az necces ,mert nagyon ritkán látom, az a nagyon ritka azt jelenti hogy 3 hónapban durván 4 szer láttam, ezért gondolkozok hogy írjak-e neki neten ,mert ott megtaláltam, de ha ott nem ír akkor lehet gáz lesz ha látom a teremben. Most szerintetek?

2018. jún. 13. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Írj rá,hogy mikor jön legközelebb edzeni...
2018. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
inkább írj!
2018. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy neked tetszik, de ő egyáltalán a jelét adta annak, hogy minimálisan is bejössz neki? Mert ha csak úgy lelkes kisfiúcska módjára megszólítod/írsz neki, mint valami titkos hódoló, akkor abból totális leégés lehet. Persze ha egy +185-ös sportos szépfiú vagy aki maximálisan hisz a sikerében, akkor nem szóltam.
2018. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jo akkor írok majd neki.

3.valaszoló mért kell negatívnak lenni, amúgy 180cm vagyok es 3 éve edzek szóval már egész jól látszik minden egyedül a hasam a probléma de azon dolgozok, meg már idősebb nők mondták hogy jól nézek ki de ezt hagyjuk is.Amúgy meg tényleg nem adta jelét hogy tetszek neki mert mindig csak messzebbről láttam meg szerintem ő egy visszafogott csaj ahogy öltözködik meg a viselkedésén is látszik, meg egy picit csendesebb fajta.

2018. jún. 13. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Válts vele pár szót edzőteremben.

Abbol kiderül h bejösz e neki.

Majd várd meg mikor végez, kérdezd meg h lenne e kedve meginni vmit veled, meg h van e pasija?

2018. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egy gond van nem láttam mostanában.

Most vagy azért mert más időpontban jön vagy nem jár már de szerintem az első ,mert amikor én végeztem ő pont jött a barátnőivel, csak akkor nem keltenék jó benyomást izzadtan szóval úgy felejtős, max talán egyszer akkor kéne mennem mikor múltkor láttam őt és talán látni fogom.

De az a baj velem hogy én elöbb merek írni mint odamenni.

2018. jún. 13. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez baj. Ne aggódj azon h hogy nézel ki vagy már egyből mit akarsz tőle?
2018. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz?

Ha nem reagál akkor úgyis ritkán látod. Eltudod kerülni :)

2018. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7. Hát egyenlőre még csak tetszik, csak meg kell ismernem aztán kitudja mi lenne belőle.

8.Semmit se vesztek végül is csak már kezd egy kicsit zavarni hogy eddig akárkire írtam akit nem ismertem ,nem írt vissza. Ismerősök közül meg nem jöb be senki mielött még azt mondánátok hogy közülük keressek valakit.

2018. jún. 13. 23:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél gyáva nyúl! Férfi legyél menj oda!
2018. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!