Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj, de harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, de harmadik napja nem válaszol az üzenetemre. Akkor ezt már buktam?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam egy sulis sport csoportba és van ott egy csaj akiről azt hittem,hogy tetszem neki.

Folyton mosolygott rám és a folyosón összetalálkozva el is pirult.

A facebookon ráírtam és váltottunk pár mondatot,de meghalt a beszélgetés,mert harmadik napja nem ír vissza,pedig látta is és többször is belépett a face-re.

Akkor ezek szerint nem is vagyok szimpatikus neki csak én értelmeztem félre vmit?


2018. máj. 31. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2018. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2018. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenért ne fájjon a szíved :D
2018. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%
Egyértelműen, no de ne aggódj, valamikor pár hónap múlva majd előszed a tarsolyból maximum pár perc erejéig, amikor a másfél órás buszjáraton éppen senki nem lesz nála elérhető FB-on.
2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:( francba,akkor pofára estem
2018. máj. 31. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen :D De rossz, de nekem a koronát az teszi fel ,hogy ő írt rám :D
2018. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!