Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert probalkozik harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert probalkozik harmadik alkalommal is egy pasi, ha par eve mar 2x is visszautasitotta egy csaj? Miert nem lep tovabb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hízzon a májad.
2015. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes.
2015. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert az esetek 99%ban az üldözés azonos a hódítással.

mondjuk úgy látszik itt az 1% belép.

2015. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 eve ismerem es eddig minden evben beprobalkozott, ha nem, akkor folyamatosan nez es mosolyog ram.
2015. jan. 5. 00:02
 5/7 anonim ***** válasza:

kitartó gyerek nah.

én is időnként előhúzok ilyen talon nőket,mert folyamatosan fejlődik mindenki,főleg ha megtanul fejlődni.

és ha az előző 2-3 taktika nem jött be,akkor lehet a következő meg bejön.

2015. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert megbabonáztad! :)
2015. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező, én úgy látom, hogy kicsit lenézed ezt a csávót.

Pont ilyen vagyok énis, hármat mondok:


- van benned valami különleges, ami a többi lányban nincs. Az én kiszemeltem kedves, aranyos, és nem felületes.

- talán picit félreérthetően viselkedsz. Oké részegen volt, de a hátsóját az ölemnek dörzsölte egyszer... enyhébb, de sokszor előfordult, hogy "nahát itt még nemis láttalak, fogsz ide járni?"

- semmilyen más lányt nem tud megközeliteni. Vagy barátjuk van, vagy nem adnak időt.


mi a baj amúgy vele? Hülye? Ronda? Nem jön be testileg? Vagy lelkileg? Miért nem kérdezed ezt meg tőle? Lehet hogy olyat mond, hogy beszarsz, mármint pozitiv értelemben.

2015. jan. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!