Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekavar egy harmadik. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekavar egy harmadik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve járok a barátommal. Ha veszekszünk az csakis egy lány miatt van. A csaj általánosban is osztálytársa volt a pasimnak, és most is az neki. "Haverok". De csak a vaknak nem tűnik fel, hogy szerelmes a pasimba. Ezzel a lánnyal már az elején sem jöttem jól ki, de a barátom kedvéért elviselem. Hiába mondom neki, hogy ne nagyon legyen a csajjal, ő azzal védi a boszorkányt, hogy csak haverok, régen ismeri stb. Sőt, ez a csaj szemtől szembe megmondta nekem, hogy megszerzi magának a pasimat! Hogyan iktassam ki?

2014. dec. 24. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

robbantsd fel

Amúgy bízz meg a pasidban. Mindenhez minimum két ember kell. Attól még, hogy a csaj tapad rá attól még a pasid ha szeret téged nem tapad a csajra. Ha meg megcsal a pasid akkor nem szeretett téged igazán és jobbat érdemelsz

2014. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marha gyorsan öntsél tiszta vizet a pohárba. Ha téged ennyire zavar a csaj akkor a pasid szakítsa meg vele a kapcsolatot . Ha nem hajlandó akkor nem Téged szeret hanem vonzódik a csajhoz. Ennyi! Én biztos nme viselném el hogy egy ilyen körülmény stresszeljen engem egy kapcsolatban
2014. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De buta vagy!

Ha feszultseget szitasz azzal pont magad ellen dolgozol, hisz akkor a baratodmveled rosszul fogja erezni magat, mig a csajjal jol


harmadik fel nem fermbe egy kapcsolatba, amig valaki be nem engedi.... nem a csajjal van dolgod! Eleg ha jol megvagytok a baratoddal es eszebe sem fog mas lanyra nezni.... kit erdekel ha a pasid bejonnmasnak? Orulj neki! Azt jelenti, hogx nem egy banyaremmel vagy egyutt...


yzoval ne legy mar hulye, csak onmagaddal cseszel ki ha nekiallsz haboruzni ilyen baromsagon...


amugy meg... ha altalanos ota ez a helyzet es a pasid megbnem hasznalta ki, szerinted neki bejon a csaj?

2014. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire birtoklas alapon mukodnek a kapcsolatok?:(
2014. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as ha nekem egy pasi szemtől szembe azt mondaná hogy meg fogja szerezni a csajomat szétverném a fejét. Ezzel a mondattal engem csicskának nézne és arra utalna hogy nem fél tőlem és lenéz engem. Nem kell hagyni itt semmit a végén még elhódítja a pasidat majd csak figyeld meg.
2014. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lofaszt

Ha egy srac ezt mondja, hogy elhoditja a baratnomet, akkor mondom,mhogy sok sikert, majd elmeselem a baratnomnek, hogx "azt mondta rl akar hoditani tolem"

nekem semmi kozom az egeszhez... miert? Mert nem birtoklom a baratnomet, hanem o onszantabol van velem... ha onszantabol massal akar lenni, akkor en nem szolhatok bele... az egyetlen lehetosegrm, hogy annyira jo pasija vagyok, hogy eszebe sem jut onszantabol mast keresni..

az biztos jo megoldas, ha mocsingosra verem az o haverja fejet? Kinek tetszik az, ha a parja feltekenysegbol agresszivva valik? Kinek tetszik az az alak, aki bantja egy haveromat? Csak onmagam ellen dolgoznek... ha ertelm3s a parom (marpedig az) akkor egy ido utan o is megelegeli, hogy a masik fazon be akar furakodni a kapcsolatunkba es a boldogsagunkba, es o fog eltavolodni a harmadik feltol

2014. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!