Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mennyire gáz?...

Szerintetek ez mennyire gáz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Van egy viszonylag hosszú, és erősnek tűnő kapcsolatom 20 éves barátommal. A gesztusaiból és másb dolgokból is úgy jön le hogy szeret, ám most megtudtam, hogy az egyik játékban amivel szokott játszani, van egy "Waifu"-je. Állítása szerint 3 napja vették fel egymást barátnak, de azóta akárhányszor online volt a barátom, a csajszi mindig ráírt, és beszélgettek, még akkor is, amikor ott voltam nála. Ez a dolog komolyatalannak tűnhet, de mi van ha a napi beszélgetés során jobban összemelegednek, esetleg találkozni akarnak? A csaj külsejét és korát nem tudom...És ezt az egészet úgy kellett kihúznom a barátomból. Most akkor veszélyben a kapcsolatunk? :/

2014. ápr. 6. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Waifu?
2014. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokféle jelentése van. Eredetileg egy 2 dimenziós (általában anime csaj) aki iránt az egyén gyöngéd érzelmeket táplál. A mi esetünkben ez egy másik játékos/karakter, akit egy lány irányít, és rátapadt a barátomra, neki meg ez látszólag tetszik....
2014. ápr. 6. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy bajban vagy! Mikor nem látod éppen akkor mindig virtuálisan dugnak!
2014. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja értem. Én nem aggódnék ilyen miatt.
2014. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kikapják őt is a mátrixból a való életbe. szívás lesz.

de én se aggódnék. bár van egy ismerősöm, aki pont így szakított a barátjával, így játékon belül megismert sráccal. 3 évig voltak együtt. mondjuk akkor lehet, hogy aggódhatsz, egy picit

2014. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne tennem. Természetesen ez neki csak egy féltékenységi hisztériaként lett elkönyvelve. De valamiért a csaj tapad rá...Vajon mit mondhatott neki? :/
2014. ápr. 6. 11:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, inkább teszek az egészre. Ha egy ilyen kis sz*rzsák képes lenne csorbát ejteni a kapcsolatunkon, akkor nem is érdemes pazarolnom az energiám. Jobb dolgom is van.
2014. ápr. 6. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:
22 éves nő létedre 20 éves kis farokkal jársz?? Meg is érdemled!
2014. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a "kis farok" történetesen érettebb mint a te beszólásod, édesem.
2014. ápr. 6. 12:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!