Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti beszéltek, találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti beszéltek, találkozhattok másokkal ha kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 23 éves vagyok, párom 26. 2éve vagyunk együtt. Jó a kapcsolatunk , de keveset mozdulunk ki. Én is megyek a barátaimmal és ő is az övéivel. Vannak lány barátai , velük szoktunk közös nyaralásokra is menni , nincs féltékenység. Nekem is vannak fiú barátaim és én is szoktam velük találkozni. Azonban pár srác állandóan találkozni akar velem kettesben , akik nem kimondottan a barátaim de jóban vagyok velük, pedig tudják ,hogy van barátom. Őszinték vagyunk párommal egymással és mindent megbeszélünk. Én szívesen bele mennek ezekbe a talalkozasokba is, de kicsit félek, hogy lehet ezek a srácok többet akarnak tőlem és párom rosszul reagálna rá, és én is rosszul érezném magam miatta. Ti mit gondoltok erről? Szoktatok másokkal talalkozni ha van valakitek?
2018. máj. 18. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A probléma igazándiból az, hogy a srác kifejezetten kéri, hogy kettesben találkozzatok. Ez azért nagyon sejteti, hogy ő randit képzelne el. Derítsd ki! Kérdezz rá a szándékára, hogy miért olyan fontos kettesben? Szeretne elcsábítani? Szeretné, ha vele lennél kapcsolatban?


Ha olyan jó ismerősök, akkor ennyi tabu ne legyen köztetek! Hülyíteni meg te sem akarod őket gondolom.

2018. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!