Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti beszéltek, találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti beszéltek, találkozhattok másokkal ha kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 23 éves vagyok, párom 26. 2éve vagyunk együtt. Jó a kapcsolatunk , de keveset mozdulunk ki. Én is megyek a barátaimmal és ő is az övéivel. Vannak lány barátai , velük szoktunk közös nyaralásokra is menni , nincs féltékenység. Nekem is vannak fiú barátaim és én is szoktam velük találkozni. Azonban pár srác állandóan találkozni akar velem kettesben , akik nem kimondottan a barátaim de jóban vagyok velük, pedig tudják ,hogy van barátom. Őszinték vagyunk párommal egymással és mindent megbeszélünk. Én szívesen bele mennek ezekbe a talalkozasokba is, de kicsit félek, hogy lehet ezek a srácok többet akarnak tőlem és párom rosszul reagálna rá, és én is rosszul érezném magam miatta. Ti mit gondoltok erről? Szoktatok másokkal talalkozni ha van valakitek?
2018. máj. 18. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Szoktunk másokkal találkozni, de nem olyanokkal, akikről tudjuk/sejtjük, hogy mást akarnak. Vannak barátaink, nem vagyunk folyton a másik s*ggében, ha úgy van, pl. a kondiban összefutok fiúhaverral és együtt edzzünk, van, hogy a párom is csatlakozik. De hogy olyannal találkozzak, aki akar tőlem valamit? Minek?


Nem is értem, milyen indíttatásból akarsz olyan pasikkal találkozni, akikről tudod, hogy többet akarnak. Mire jó ez? Ahhoz mit szólnál, ha a partnered mondaná, hogy munka után amúgy nem hazamegy, hanem a Julival találkozik most, te meg tudnád, hogy a Julinak nagyon is bejön a párod, gondolom, nem esne jól.

2018. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom konkrétan akarnak-e valamit. Én nem akarok semmit, mégis elbeszélgetünk. Pont ez a kérdés amit megfogalmaztál. Ez a nagy dilemma 😀
2018. máj. 18. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, a nők akármilyen baromságot írnak, fel vannak pontozva.


Szánalom, ami itt folyik...

2018. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne foglalkozz a gyakorikerdesekkel. Keress más hobbit 😀😀 kíváncsi vagyok a véleményekre. Ennyi . De a tiedre konkrétan nem.
2018. máj. 18. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább no comment Kérdező.
2018. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Azzal beszélgetek és azzal találkozok, akivel csak akarok, ő szintén. Semmi furcsát nem látok abban, hogy ha barátok kettesben találkoznak (nemtől függetlenül) és önmagában nálam ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy bármit is akarnának egymástól. Te ismered ezeket a srácokat, neked kéne tudnod, mennyire megalapozott a feltételezésed, hogy bármelyikük többet akarhatna. Utal erre bármi más a kettesben való találkozásokon kívül? Mondjuk én olyan emberekkel alapból nem is barátkoznék vagy akár haverkodnék, aki bármi mást is akarnak tőlem, akkor se, ha nincs párom.
2018. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó !
2018. máj. 18. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem a barátod, de kettesben akar veled találkozni, az szerinted mégis mit akar?

Ez nekem így már nem férne bele.

2018. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De nem ertem... szamodra nem teljesen egyertelmu, hogy ezek a csavok mar elkepzeltek, hogy milyen pozban szeretnek a szadba tenni ezen talalkal alkalmaval? Nem baratkozni akarnak veled, es te meg adod is alajuk a lovat, hiszen siman belemennel a talalkaba veluk. Szerinted ennek milyen uzenete van? "Van pasim sracok, de azert talizok veletek siman"...
2018. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van párom, senki massal nem szeretnék , nem akarok találkozni. Föleg nem kettesbe. De attól függ te mit akarsz. Felnött nö vagy.


Ha többet akarnak, akkor plane nem mennék bele, mivel tudtommal van egy jo müködö kaocsolatom.


Nekem is volt ra pelda, barati tarsasagba, haver elvonult, 4szemközt beszélgetett a baratnömmel. Gondolom rólam...is😊 ebbe nincs semmi kivetni valo.

De az hogy talalkozgatni külön, ugy hogy nem tudom mit akar a masik, nekem nem ferne bele.

30f

2018. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!