Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez hogy van? HELP

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogy van? HELP

Figyelt kérdés

Na szóval 16/F vok és van egy lány 14/L akihez nagyon kötődök de sajnos nemtudom hogy ő mitérezhet :S

Csókolóztunk is már meg szerintem ő is szeret de amikor kérdezem h járjunk a válasz rá nem, mert csak barátok vagyunk... Ilyenkor mit kell/kéne tennem? mert szeretem, jobban mint bárki mást =/

Kérlek Segítsetek tanácsokkal, de ha lehet normálisakkal =)

előre is köszönöm.


2010. jún. 12. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és szerintem az egész nyarat vele fogom tölteni :D

úgyhogy van időm, de szeretnék vele összejönni. =)

2010. jún. 12. 22:57
 2/8 anonim ***** válasza:

a barátok nem csókolóznak :P

úgyhogy tuti van esélyed :D

2010. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nálunk ugyanez a helyzet...:) vagyis volt,azóta összejöttünk.legyél figyelmes továbbra is:)
2010. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ja bocsánat. elfelejtettem mondani h nemcsak velem smárol ugyh aza baj h nemtudom h mit érezhet :S

ja és figyemes leszek:D

2010. jún. 13. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak veled smárol? Ez milyen már? Akkor biztos nem tudja eldönteni ki is az akit szeretni-e kell és ki az akit nem. Mármint szerelemből. Beszéld meg vele, hogy neki ez jelentené a baráti puszit? Kérdezd meg tőle miért csinálja veled ezt!! Sok sikert, remélem segítettem.
2010. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Baráti puszi.. :S
2010. jún. 13. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez a lány is most jött a sarokról. már bocs.
2010. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
smi :D am ugyanez a véleményem XD
2010. jún. 18. 18:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!