Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van ekkora különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ekkora különbség férfi és nő között? 21/F

Figyelt kérdés
1000X lerágott csont tudom. De első kézből megtapasztaltam, hogy egy átlagos (nem 10/10) lánnyal egy randit leszervezni igazi életművészet, sőt inkább csak keveseknek sikerül kevés alkalommal. Viszont ha melegeknek nincs ilyen nehézségük, mert egy 10/10 es srácot is viszonylag könnyen meglehet "kapni". Eddig kb havi 1 like-om volt tinderen lányokkal (abból kevesebb match nyilván), kiváncsiságból átraktam, hogy mutasson srácoknak is, 2 nap alatt 110 likeom lett. Akikkel matcheltem 10/9 visszaírt, sőt ebből szerintem 6 elsőnek írt. Egyszerűen hihetetlen, hogy ekkora a különbség, manapság lányokkal már nem is lehet ismerkedni, fiúkkal viszont minden mennyiségben, akármikor, akárhol, akármit. És tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg egy lány 200+ likeot kap tinderen 3 nap alatt, illetve személyesen is naponta bombázzák a srácok.

ma 16:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
A férfiak igénytelenek ezek alapján.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért hiszed azt, hogy valakinek a külseje miatt igent kéne mondania veled a randira?
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
A férfiaknak mindegy csak lyuk legyen. A nők meg nem ilyen alja szintű lények.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Ebből most mi a tanulság? :) Próbálkozz akkor férfiaknál, a nőknél ez lesz, válogatni fognak.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Nem, szerintem nem minden, de kár tagadni, hogy sok embernek nagyon fontos, és a többieknek is számít valamennyire. Tinderen egészen biztos fontos szempont, de személyes ismerkedésnél is az, ha csak nem ismered az illetőt kicsit jobban, mondjuk együtt dolgoztok vagy valami, akkor már kevésbé lesz előtérben, mert van lehetőség megismerni jobban.
ma 17:08
 6/13 A kérdező kommentje:
#3 Általánosságban beszélünk? Lehet, hogy igazad van. De sok kivétel van mindkét oldalon, viszont az arányok döntenek. Ez is tudtam, hogy ez valahogy így működik, de most meglepett, hogy nem is csak egy nőre DE már egy FÉRFIRA is ráugrik 100 srác 2-3 napon belül, szóval egy nőre valszeg 200-300 ?!. Így tényleg nincs értelme nőkkel ismerkedni, kb olyan, mintha mindenki krumplit termesztene te pedig banánt akarsz magyarországon és csodálkozol miért terem több krumpli, mint banán_??
ma 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
De szerinted ugyanazok a pasik írnak rád, akik a nőkre is? Vagy hogy gondoltad ezt a párhuzamot?
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#4 Teljesen jogos a felvétes. Ilyen számok alapján. Megkönnyíti az ismerkedést nagyban, sőt gyerekjáték szinte az egész. Nem mondom, hogy 100-100 pasi normális, de csak 20 az ami reális szám, akkor máris egy nagyon nagyon könnyű dologgá válik az ismerkedés. Ezzel ellentétben egy lányal ismerkedni nehezebb, mint az orvosi egyetemet elvégezni.
ma 17:16
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Na akkor, hogy megérkezett az ebben a kategóriában jelen lévő férfi gyűlölő én is írok mint férfi.

1. Engedd el a tindert, húspiac.. csak a legelitebb kinézettel van esélyed. Én sose próbáltam de nagyon sokaktól hallom (olyanoktól akik szintén nem bányarémek és nem is csúnyák kicsit sem).

2. Próbálkozz a való életben.

Egy saját példa a való életből:

Látásból ismertük egymást egy lánnyal régebbről. A tesójával pedig dolgoztam is együtt szóval kis közös kapocs így mondhatni volt is. A csajszinak volt egy testi fogyatékossága (NEM! Nem azért kezdtem vele mert e miatt könnyű prédának tartottam!). De nála is akkor kín volt mondhatni összehozni egy randit, hogy eszméletlen… néha elküldött ( hogy én mekkora kivétel vagyok, hogy “szóba áll velem címszóval”) egy képernyő felvételt amin 1,5 percig görgeti folyamatosan az engedélykéréseit… tömérdek mennyiségű pali benne. Néha ha megállítottam láttam mit írtak és ott nyáladzottak amivel még egy ilyen (nem lenézés) csajnak is úgy felnyomták az egóját, hogy eszméletlen… Pedig tegyük hozzá, hogy nem vagyok rossz hús. Közben ő mondhatni egy kb teljesen átlagos csajnak felelt volna meg.

Szóval… itt már minden mind1 a legcsúnyább csajt is 20-30an vinnék egy nap. Mind1 mit teszel csinálsz hogyan nézel ki lesz miből neki válogatni vagy máshoz szaladni, ha egyszer véletlen igen helyet nemet mondasz valamire. Még az adott csajjal is 1,5 - 2 hónap volt randit lebonyolítani. Persze hiába jöttünk össze, ő minden alkalommal mással randizott amikor én nem értem rá mert unatkozott.

ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#7 Jogos a felvetés. Itt nem ugyanazokról a srácokról van szó nyilván. (Kivéve a nagyon kis biszex metszet) Itt a nemekre gondoltam, mert attól még, hogy egy srác meleg attól még férfi agya van nagy százalékban (szerintem legalábbis), és ebből látszik, hogy mennyivel másabban fogják fel az ismerkedést, mennyivel több lehetőség van, mennyivel egyszerűbb az egész.
ma 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!