Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van ekkora különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ekkora különbség férfi és nő között? 21/F

Figyelt kérdés
1000X lerágott csont tudom. De első kézből megtapasztaltam, hogy egy átlagos (nem 10/10) lánnyal egy randit leszervezni igazi életművészet, sőt inkább csak keveseknek sikerül kevés alkalommal. Viszont ha melegeknek nincs ilyen nehézségük, mert egy 10/10 es srácot is viszonylag könnyen meglehet "kapni". Eddig kb havi 1 like-om volt tinderen lányokkal (abból kevesebb match nyilván), kiváncsiságból átraktam, hogy mutasson srácoknak is, 2 nap alatt 110 likeom lett. Akikkel matcheltem 10/9 visszaírt, sőt ebből szerintem 6 elsőnek írt. Egyszerűen hihetetlen, hogy ekkora a különbség, manapság lányokkal már nem is lehet ismerkedni, fiúkkal viszont minden mennyiségben, akármikor, akárhol, akármit. És tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg egy lány 200+ likeot kap tinderen 3 nap alatt, illetve személyesen is naponta bombázzák a srácok.

ma 16:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9 Pontosan erre gondolok! Ez egy nagyon jó példa, bár sajnálom ,hogy ez lett a vége.
ma 17:20
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy egyszerű példa.

Képzeld el, hogy van egy sziget, ahová kiteszel 10 nőt és 10 férfit. A pasik mindenkinél be fognak próbálkozni, minden nőnél 10 pasi. Ez ugye nem azt jelenti, hogy 100 férfi van a szigeten...

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Eddig kb havi 1 like-om volt tinderen lányokkal (abból kevesebb match nyilván), kiváncsiságból átraktam, hogy mutasson srácoknak is, 2 nap alatt 110 likeom lett. Akikkel matcheltem 10/9 visszaírt, sőt ebből szerintem 6 elsőnek írt. "

És abból, akikkel lett mach, esetleg írt is, hànynak tudtál visszaírni és érdemben hányból lett beszélgetés, amire oda is tudtál figyelni? Hány akart csak kefélni, volt indokolatlanul messze, vagy esett ki az általad előre megadott preferencia zónából?

Hiába a magas szám (sőt, akadály), hiszen szimultán 2-3 embernél többel nem tudsz kommunikálni. Mondjuk van 70 match, amiből lesz 40, akivel lenne randi, de a másik 30-al is kellett irogatnod, hogy kiderüljön, hogy nem akarsz randizni. Mire ezen körbe érsz megöregszel, persze, közben többen is fognak írni, a többségnek soha vissza se írsz majd, vagy közel se tudsz úgy figyelni, kb érdektelenné válsz, hisz a 30. mizu után már az embernek kicsit sok a semmitérő töltelék kommunikációból, akkor is, ha az adott pasinak ez az első "mizuja".

Aztán vagy találsz valakit előbb, mint, hogy telítődj, vagy ráunsz és mész vissza a természetes ismerkedés világába.

Értem, hogy a nagy szám menő, mert nagyobb esély, de ha elárasztanak azzal épp azt érik el ami történik, érdektelen pár szavas válaszok, nem ír vissza, eltűnik stb.

Abban, hogy művészet leszervezni egy randit legalább annyira ludas az, hogy boldog, boldogtalant jobbra húznak a pasik, mint az, hogy a nő idióta. Sokkal jobb lenne, ha csak azt jelölnék, aki tényleg érdekli őket. Előbb-utóbb stabilizálódna a dolog, mert a pasiknak nem havi 1 írna vissza a nők meg nem fulladnának bele a megkeresésekbe.

Ettől függetlenül, tény, hogy a neten sokkal kétségbeesettebbek a férfiak, ezek szerint szexuálisidentitástól függetlenül. Csak gondoltam, olyan szempontból is érdemes lenne megvizsgálnod az élményt, hogy mennyire tudsz érdemben ismerkedni, ha ekkora az áradat, mennyiben érted jobban a női oldal viselkedését ennek tükrében. Ha már "kisérletezgetsz".

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!