Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ekkora különbség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora különbség van egy vonzó arc és egy igen jó, sportos test között?

Figyelt kérdés
Vagyok fent egy társkeresőn, 2 db profillal. Egyiken egyik barátom képe (arca) van fent, eddig 62 lány nézte meg és 51 igent kapott (nem szubjektív a szépség, minden lánynak a metroszexuális típusú babaarcú fiúk jönnek be 80%-ban ezt az én statisztikám bizonyítja). Én is fent vagyok ugyanott, de csak a testemmel (nagyon elbánt a természet az arcommal), ahol van rólam 6 kép, melyeken vagy a félmeztelen vagyok, vagy pedig nagyon jó ruhákban. Tudni kell, hogy rengeteget dolgoztam a testemmel ás elég jól sikerült, még ő az arcával semmit, azt csak kapta. Megnézett 35 lány és kaptam 3 db igent. El vagyok keseredve.
2013. okt. 24. 18:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs igazság.
2013. okt. 24. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mert látják, hogy magad nem mered vállalni és a testeddel csak villogni akarsz. Vagy könnyű lyukat szerezni.
2013. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

nekem fordított esetben 1 gondolatom lenne:

a lány aki a búráját mutatja, az szép és jó lehet.

a lány aki csak a testét mutatja, az 1 buta r.banc. társkereső nem szexpartner kereső.


kétlem, hogy a lányok gondolkodása más lenne ilyen téren rólad.

te felteszel csak a torzódról képeket, még is mit vártál? csoda, hogy 3 igent kaptál.

2013. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A szimmetrikus arc amibe a nők 90%-a tudat alatt beleszeret.. ezen belül szemeid, meg az arccsont a legfontosabb elméletileg.. De dondold át a helyzetet fordított esetben.. + aki az arcát nem meri vállalni az már elég sokmindent elárul magáról, és onnantól tökmindegy milyen kidolgozott a teste..
2013. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom legtöbben azért gondolkodnak így, mert nagy valószínűséggel a párja arcát látja az ember és nem a testét, bár sok lányt ismerek, akiknek egyáltalán nem jövök be csak végigsimították a felsőtestemet és egyből beindultak, hát ez egy fogós kérdés, de ne aggódj mindennek meglesz az eredménye! :) egyébként milyen társkereső oldal?
2013. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt már nekem fent az arcom, 2 igent kaptam rá 178 nézettségből. Azóta nem hagyom kint.
2013. okt. 24. 18:21
 7/8 A kérdező kommentje:
csajok és pasik.
2013. okt. 24. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem szubjektív a szépség, minden lánynak a metroszexuális típusú babaarcú fiúk jönnek be 80%-ban ezt az én statisztikám bizonyítja"


:DDDDD

Nem bizonyítasz semmit, max. a saját h.ülyeséged. Fejezzétek már be!


Btw hányingert kapok a metroszexuális fiúcskáktól, viszont a kigyúrt testtől is.

2013. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!