Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Teljesen őszintén, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Teljesen őszintén, ha egy átlagos lány mellett elsétálnátok és ő rátok mosolyogna és utánatok fordulna, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szerintem biztos jobban indulna a nap így

De ha mondjuk szingli vagy és egy külsőre átlagos lány ezt csinálná, utánamennél leszólítani? Vagy hogy reagálnál?


2018. ápr. 17. 21:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. :)

Fordított helyzetben...én zavartan érezném magam, azt hinném van valami rajtam.

De általában férfiakban csak a legundorítóbbak (igénytelenek, vének, romák, vagy a három egyszerre) fordulnak meg feltűnően egy nő után

Ahogy észrevettem. Szóval érthető hogy zavarna.

2018. ápr. 18. 11:43
 22/23 anonim ***** válasza:
Először is megsimogatnám a hajamat feltételezve, hogy biztos hülyén áll. Megnézném, hogy a ruhám nem-e koszos vhol illetve megnézném hogy néz ki a cipőm. Meg gyorsan megnézném az arcomat a teló kamerájában, hátha valami kosz került rá. Ha nem találnék semmi szokatlant, akkor elkönyvelném az esetet a sokadik alkalomnak, amikor egy csaj nem bírja ki röhögés nélkül az alacsony, sovány alkatom látványát. De az is elég sanszos lenne, hogy a járásomon mosolyogna, ugyanis a nyikhaj alkatom mellett bokasüllyedésem/lúdtalpam is van, ami miatt hülye rugózó mozdulattal tudok csak járni. Egy szó mint száz, egy milliszekundum idejére sem gondolnám azt, hogy akár egy ezreléknyi esély is lehet arra, hogy vonzónak tartson.
2018. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mivel nem fordulnék meg, mert minek, nem látnám, hogy ő megfordult. Ha akar valamit, nyögje ki.
2018. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!