Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Teljesen őszintén, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Teljesen őszintén, ha egy átlagos lány mellett elsétálnátok és ő rátok mosolyogna és utánatok fordulna, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szerintem biztos jobban indulna a nap így

De ha mondjuk szingli vagy és egy külsőre átlagos lány ezt csinálná, utánamennél leszólítani? Vagy hogy reagálnál?


2018. ápr. 17. 21:34
1 2 3
 1/23 iamaveryniceguy ***** válasza:
31%

Csak akkor venném észre már a mosolyt is, ha nekem is felkelti a figyelmem.

A megfordulást is csak akkor venném észre, ha én is visszafordulok. Ebben a szituban pedig adja magát a helyzet, hogy megállunk és visszamegyünk.

2018. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%

Nem mennék utána. Mosolyognék egyet majd mennék tovább a dolgomra.

Szólítottam már le ilyen átlagos lányokat. Bár vevők voltak az ismerkedésre, de természetesen csak barátilag. Sem komoly kapcsolat, sem egyéjszakás kaland, sem randi, sem semmi mert nem akarnak semmit.

Nekem meg nincs ingerenciám lánybarátokra szert tenni mert ugyan minek?

2018. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Megállnék és alaposan megvizsgálnám a ruházatomat, hogy nem fosta-e telibe egy galamb.
2018. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
szarnam le, akkpt is ha atlagon feluli
2018. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3as, ezen jót nevettem!:D
2018. ápr. 17. 22:00
 6/23 anonim ***** válasza:
6%

Mernéztek nem nevetni Hölgyeim (?) :D Köszönöm.


*kalapot megemel és meghajol

2018. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ha ha


ha észrevenném..kb 500 dolgon agyalok egy sima séta alkalmával + arra öszpontosítok, hogy mindenki állandó sebességgel haladhasson a járdán :)


szóba nem állnék egy mosoly miatt az 100..de viszonoznám a jókedvét

2018. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
65%
Nem reagálnék semmit. Mennék tovább, mintha mi sem történt volna. Attól még nem fogom magam sem jobban, sem rosszabbul érezni, mert valaki rám vigyorgott az utcán.
2018. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Csizmi kollega! majd szólj ha távozol az oldalról..onnantól én sem jövök.. :)
2018. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hidegen hagyna a dolog, szórakozzon mással:).
2018. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!