Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhagynád a párod egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod egy másik srácért?

Figyelt kérdés
hozzáteszem az egyiket szeretem a másikhoz iszonyatosan vonzódom
2010. jún. 10. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kizárt!
2010. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
te sem?szerintem én sem...attól ,hogy nagyon bolond attól még a párom és imádom ,pedig nem régóta vagyunk együtt fél éve épp.köszi a választ.ezt vártam:)
2010. jún. 10. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert tök hetero vagyok.
2010. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon hülye helyzet. Tudom benne voltam. A mai napih nem tudom h jól döntöttem e. Folyton a Mi lett volna ha kérdéseken agyalok....
2010. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

,,Sose hagyd el azt, akit szeretsz azért, aki tetszik, mert aki tetszik elhagy majd azért, akit szeret." :-)


Lycaon

2010. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Volt már pár ilyen a két év alatt. De mindig örültem, hogy azt a srácot választottam, aki a párom.
2010. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam..sőt..vagytok..de annyira szeretem a párom,hogy nemtudom nélküle elképzelni az életem. És a másik srác meg van...persze ha meglátom akkor elgondolkozok,hogy mi lenne ha...de csak ennyi :)

Soha..szerintem te se tedd..

2010. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Még akkor sem, ha nagyon, nagyon vonzódom a másikhoz.
2010. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer megtettem és megjártam !, de fiatal voltam és ennyi !

Most 8 éve vagyok a párommal és egy jópár pasihoz "vonzódtam "már , de soha nem jutott eszembe, hogy elhagyjam, mert szeretem ! ÉN ezt a vonzódást megerősítésként fogom fel, nagyobb önbizalmat ad és azt sugalja felém, hogy a külsőmben és a kisugárzásomban van vmi JÓ ami megfogja a pasikat

2010. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én volt barátnöm is így vélekedett, hogy bizony ö az életbe nem hagyna el, még sírt is, hogy mennyire szeret. Aztán befutott a 18 évvel idösebb "lovag", aki elhalmozta mindennel, kocsikáztatta, megmutatta a lakását neki és megkaptam a pofámra, hogy nem vagyok eléggé felnött, mert nincs kocsim, pénzem házam, mindezt 20 évesen...

Én ennyire hiszek a kijelentéseknek...

2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!