Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odavagyok egy srácért, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok egy srácért, viszont én úgy tűnik nem kellek neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok,mert egy csomó ideig hitegetett,hagyta hogy beleszeressek,aztán amikor már bátorságot gyűjtöttem és léptem felé akkor meg hirtelen tök bunkó lett és elhajtott.Persze nem szavakkal, de érzi az ember az ilyet...Most én érzem rohadt cikisen magam mert nyomulós libának tart biztos...nem tudom hol rontottam el...folyton csak rá gondolok...és legszivesebben az arcába mondanám hogy mennyire de mennyire emegbántott!De félek ha ezt megteszem,akkor rontom el végleg a dolgot...nem akarok veszekedni...de ha nem szólok,akkor azt hiszi,mindent megtehet velem! Ti mit tennétek?
2008. szept. 14. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképp emlitsd meg neki hogy ez nem esett vmi jol neked és megkérdezhetéd hogy mér csinálta ezt?ettől szerintem nem fog megharagudni
2008. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg neki, hoyg ez rosszul esett, és kérdezz rá, hogy mi ez a hirtelen változás a viselkedésében... Különben csak magadat fogod marcangolni, hogy vajon hol rontottad el.

Sok sikert!

2008. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tipikus kaszanova! Addig vagy neki érdekes amig nem szeretsz bele aztán ez az eredmény.Boszút akar álni minden csajon mert régen ő vele is ezt tették.

Én (véletlenűl) félre küldenék egy sms-t pl,hogy (nagyon jol éreztem magam veled még soha nem találkoztam enyire ügyes,figyelmes sráccal mint te.Tökéletes volt a tegnap este) Kiváncsi lennék a reakcióra.

2008. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folyt...

És ha rákap picit hanyagolnám egy idejig:)

2008. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem ne próbálkozz tovább mert a srác ha tegyük fel járna is veled csak a sexet helyezné előtérbe és téged+egyszerűen kihasználna sszal ha van egy kis önérzeted

akkor keresel egy másik srácot:)

2010. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igy kb 3 évvel ez után végülis mi lett,megoldódott,jártatok,vagy esetleg nem is láttad azóta???
2011. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak rövid ideig jártunk,de rájöttem,ö nem az az ember aki nekem kell. azóta boldogan élek egy másik férfival. :)
2011. máj. 16. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok,de legalább rájöttél,mert ha nem jártatok volna nem jöttél volna rá és nem tudtad volna h milyen lenne ez a kapcsolat,na de mind1,sok boldogságot:))
2011. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. máj. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!