Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezzel mit csináljak? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit csináljak? :S többi lent.

Figyelt kérdés
Vagy egy pasi.Ő buszsofőr..eddig különösebben ügyet sem vetettem rá, mert hát ugyan már idősebb tőlem nem foglalkoztam vele.Aztán ez megváltozott, mert egyszer jöttem haza az első busszal, és ő volt a sofőr, és akikkel jöttem haza ők hamarabb leszálltak a buszról és egyedül maradtam. Nem tudom milyen meggondolásból de odamentem hozzá és beszélgettünk. Nagyon jó fej volt. És azóta csak ő jár a fejemben, mindig azt várom, hogy ő legyen a sofőr. és ma hoztam haza hugomat az oviból, és ő meg ment a busszal.. és mi meg mentünk volna át az úton és integetett és mosolygott. :) és észrevettem, hogy a múltkor is figyelt a visszapillantóban. jó persze erre lehet azt mondani hogy csak véletlenül meg hogy nem engem, de a tükrön keresztül néztük egymást másodpercekig..:$ mikor szálltam le, gondoltam ara, hogy esetleg megszólalok de nem mertem.:S én 17 ő pedig vala hol 27-30körül :S
2010. jún. 10. 15:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
szerinted hány fiatal lányt néznek meg alaposan a soförök egy nap? Szerintem inkább ismerkedj máshol! és mással.
2010. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Falusi vagy? A falusi lányoknál divat buszsofőrökkel kezdeni:DDD

Nagggyon gáz! Buszsofőr= tehetségtelen, lúzer, mert ki akarná a sok idióta embert furikázni naphosszat, ráadásul bagó pénzért, ha lenne más lehetősége.

Mit gondolsz, miért tizenévesekkel próbál kikezdeni? Mert a korabeli nők nem állnak szóba vele.

2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos így van!
2010. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:(
2010. jún. 10. 16:26
 5/16 A kérdező kommentje:
egyébként a családomban rengeteg buszsofőr van,apukám is az volt ,nagyapám is, nagyapám 4 testéve is, apukám tesójának a férje is az...
2010. jún. 10. 16:27
 6/16 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: csak tudod ebben a világban nem igazán vannak más lehetőségek. Az ember örül annak hogy van munkája és pénzt kap..szerintem nem egy meg nem két ember lenne buszsofőr mintsem, hogy otthon üljön munkanélküliként. Egyébként a rendőrök miért rendőrök? azért mert azt akarják hogy utálják őket az emberek? nem nem azért..azért mert ők ezt választották. A taxis miért taxis? azért hogy idegen embereket furikázzon? az is ugyan ilyen..
2010. jún. 10. 16:33
 7/16 A kérdező kommentje:

és az sem attól függ, hogy a korabeli nők nem állnak vele szóba mert , hogy ő buszsofőr..Most ha lenne egy pasi és odalennél érte eltudnád vele képzelni az életed ( én vele kapcsolatban nem gondolok ilyenre.!!!félreértés ne essék )és azt mondja hogy pl : biztonsági őr? akkor otthagyod, mert mekkora lúzer, csak egy biztonsági őr..????


bocsi hogy ennyi komiban válaszoltam...:$:D

2010. jún. 10. 16:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszolókat meg tudnám cáfolni. Egyik volt osztálytársam buszsofőrhöz ment feleségül, már vagy négy éve boldogok együtt, és ők is a reggeli buszocskázás során ismerkedtek össze.
2010. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja igen, és még annyit, kedves Kérdező, hogy sose szégyelld azt akit szeretsz, mert ha netán összejönnétek, kellemetlen lenne, ha szégyellnéd a munkáját, bár válaszaid alapján te nem vagy ilyen. :)


Előző voltam.

2010. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszönöm a válaszodat.: ) Bár semmi konkrét jelen nincs annak,hogy valami is lenne köztünk, de ha mégis, akkor sem tudnám mit tegyek, bár anyukám 17 évesen jött össze egy tőle 15-20 évvel idősebb pasival, aki mellesleg az apukám.( és ő is buszsofőr volt, és ők úgy ismerkedtek meg, hogy nagyapám meg apukám egy járaton voltak, és így sokat találkoztak, egymásba szerettek, és összeházasodtak.:D ) bár ők elváltak de nem a korkülönbség miatt. és ha én összejönnék egy idősebb pasival, nem pont vele, de nem tudom, hogy mondanám el anyukámnak..:S mert ő már a 22 évesre is azt mondja hogy "vén :D "
2010. jún. 10. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!