Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvileg mindig a nők kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg mindig a nők kezdeményeznek - ti milyen jeleket küldötök, és mi az a pont, aminél tovább nem mentek?

Figyelt kérdés
A kérdésem inspirációja az itteni beszélgetés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. febr. 4. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez hülyeség! Egy pasi mozdul rá a nőre. Legalábbis normális esetben. A nő meg küldi a "szimpatikus vagy" jeleket, de nem hagyja magát és a pasit szinte behálózza, hogy mindig csak minimális dolgokat enged, pont hogy fenntartsa a hím:) érdeklődését. Ezt minden nő rohadtul tudja, neked miért nem megy ez?
2018. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
1. -es nagy baromságot beszél. 1960 -ban biztos így volt...
2018. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
2-es. Te sem udvaroltál még! Csak várod a sült galambot! Lúzerkém...
2018. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Igen, oda is írtam, ide is írom:

Keresem a társaságát, a szemkontaktust, mosolygok, teszek utalásokat arra, hogy valahova hívjon el... Pl felajánlom a segítségem, ha olyan a téma, vagy szóbahozok egy helyet, hogy jaj, láttam, hogy lesz ez és ez, kíváncsi lennék rá, vagy ha ő hoz szóba valamit, pl hogy elmegy ebédelni valahova kajaszünetben, akkor mondom, hogy lehet, én is benézek... Sőt, akár fel is ajánlom, hogy velem tarthatna...


De randira hívni nem fogom. Közösen kajálni más, mint randizni. Meg azt sem fogom eljátszani, hogy ha már én hívtam el, még én is induljak rá. Eldumálgatunk, ha nem lép egy kicsit egyértelműbbet, akkor tárgytalan. Az is kizárt, hogy túlságosan nyomuljak, hogy "jajveledmehetek?" és társai. Meg kifejezni sem fogom neki így konkrétan, hogy tetszel és szeretnélek jobban megismerni... Elég nagy hülyének kell lenni, hogy valakinek ne essen le az én közeledésemből, hogy mit akarok, tekintve, hogy ilyet vagy azzal csinálok, aki tetszik, vagy csoportosan hívok el embereket. Megcsókolni sem fogom. Megfogni sem fogom a kezét. Átkarolni sem fogom. Megérintem, de csak finoman, úgy, hogy bele is tudjon menni a dologba mégjobban, meg ki is tudjon hátrálni súrlódás nélkül meg anélkül, hogy megfagyna köztünk a levegő.


Szerencsére eddig senki sem értette félre, akihez így közeledtem, az vette is a lapot és belement. Kihátrálni még nem hátráltak ki, de ha lenne ilyen, nem tennék semmi további lépést, amíg nem érkezik visszacsatolás, akár azért, mert nem tetszem, akár azért, mert egy félénk kukac.

2018. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
3 -aska, nem süllyedek le a szintedre. Te valami 18 éves kis takony lehetsz. Egy pár évtizeddel idősebb vagyok, így van rálátásom szerencsére, hogy hogy megy ma, és az én időmben. Gázpedálról lépjél le, nem vagy te olyan nagy ember.
2018. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
most így végiggondolva velem volt méghozzá elég sokszor hogy a nő kezdeményezett,vagyis nem pont ilyen,mert általában úgy indult,hogy adtam magam társaságban,nagyokat nevettünk és akkor utána odajött a lány és konkrétan randira hívott,vagy megszerezte a számom és felhívott.
2018. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezer féleképpen kezdeményezhet egy nő a rámenőstől a kifinomultabbig.

Onnantól, hogy randira hív odáig, hogy keresi a szemkontaktust.

Ha ő küldi a jeleket először, felhívja magára a figyelmet (pl nevetés közben rád néz) az is kezdeményezés.

Ha teremt egy szituációt, ahol te fogod megszólítani és nyitva hagyja, akkor is ő kezdeményezett.

Hogy ki meddig megy el, sok mindenzől függhet, az adott nő személyiyégétől, a visszajelzéstől és reakcióktól, kölcsönös és két oldalú-e az érdeklődés, látja-e értelmét az adott helyzetben.

2018. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Randira konkrétan nem fogom meghívni a srácot, a kezét nem fogom megfogni (sőt érintésből is max. a vállát), megvallani konkrétan azt, hogy tetszik... hát azt max. olyan helyzetben, amikor úgy érzem, ha bennem marad ez az egész, és nem tisztázzuk a dolgokat, az másnak a rovására is megy (pl. munka vagy baráti társaság).


Amit tennék: mosolygok, rápillantgatok... ez ugyan nem tudatos, de én ilyen pirulós-vigyorgós típus vagyok, ha olyannal beszélek, aki tetszik. Szerveznék programokat, és meghívnám rájuk - nem feltétlenül randi jelleggel. Kifejezetten csinosan öltöznék fel, ha tudom, hogy az illető jelen van. Dicsérném az öltözködését, humorát (bizonyos mértékig - nem ez lenne az egyetlen témám, nem mennék el ilyen agyatlan groupie-irányba).

2018. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!