Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz pont első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz pont első randin a nőknél ha egy 33 éves férfi felhívja anyukáját hogy később ér haza?

Figyelt kérdés
Nyilván nem engedélyt kér hanem csak tájékoztatja
2017. dec. 1. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ.
2017. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, nem semmi vagy:))))
2017. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen az.


egy nő

2017. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Ahol eggyütt élnek emberek és nagyon nem a megszokott időben ér haza valaki, akkor illik szólni, márcsak a felesleges aggódás elkerülése miatt is, hogy baleset értre, elrabolták az ufók, egyebek.
2017. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De inkább még előtte szólj, hogy lehet, hajnalban érsz haza.
2017. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

De miért a randi alatt kell megejteni ezt a telefont? Én tuti, hogy telefonálás közben felállnék, és otthagynám a fiúcskát. Ez így nagyon gáz. Az természetes, hogy reggel/napközben szólsz neki, hogy később mész, bár ezt se értem, hogy miért kell bejelenteni. Én nagyon max akkor szóltam, mikor még otthon laktam, ha 9-10 után értem haza, egyébként nem. Nehogy már el kelljen számolnom az időmmel...

N

2017. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem ez nagyon nincs helyén így. Az teljesen érthető, hogy szólni kell esetleges izgulások elkerülése végett, de kérdezem én nem lehet ezt megtenni, előtte bármikor? Vagy úgy mész oda, hogy ultra gáz lesz az egész? És ha talán nem akkor maradok tovább? Kár elmenni akkor...
2017. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Simán lehet, hogy szándékos a dolog és a csaj ingerküszöbét teszteli vele a pasas. :)
2017. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
#8 Még jobb, akkor meg egy játszmázós, tesztelgetős gyökér, akit érdemes messziről elkerülni. :)
2017. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ott vége mindennek
2017. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!