Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz pont első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz pont első randin a nőknél ha egy 33 éves férfi felhívja anyukáját hogy később ér haza?

Figyelt kérdés
Nyilván nem engedélyt kér hanem csak tájékoztatja
2017. dec. 1. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, hogy ő otthon mondott egy körülbelüli időpontot, hogy mikorra ér haza, de esetleg elhúzódott a randi?

Amúgy én is azt mondom, ha felnőtt emberek egy tető alatt élnek, akkor azért illik tájékoztatni, akivel lakik. Nem feltétlen a szülő-gyerek pozíció miatt, hanem alapból.

Talán MOST MÉG ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget a Kérdező helyében (de azért résen lennék kedves mama ügyben).

2017. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne következő randi az biztos
2017. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőm ilyen férfival is randizott. Nem az a gond, hogy jó a kapcsolata az anyjával, vagy hogy otthon lakik, lehet bármi külön lakrész, sok generációs ház. Hanem az ilyen mamák bizony rátelepednek a fiaikra, és egy nőt nem tűrnek meg a közelükben. :/
2017. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Már az kizáró ok egy nőnél, ha egy férfi az anyjával él, az meg különösen, ha olyankor is kommunikál vele, amikor nincs otthon.
2017. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, azért biztos furcsán néznék. Én a férfi helyében biztos udvariasan annyit mondtam volna, hogy bocsáss meg, ki kell mennem a mosdóba, aztán addig elintézném a telefont, ha muszáj.
2017. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton előtte beszélném meg anyummal, hogy majd valamikor jövök.

De ha mégis úgy alakulna a dolog, hogy jóval tovább tart, és jóval később érnék haza, akkor azért felhívnám, de megmondanám a lánynak, hogy azért mégis tájékoztatni akarom, meg hogy régen (ez igaz is) apum éjjelekbe menően elment bulizni hogy nem szólt semmit, anyum meg sz.rrá izgulta magát olyankor, és erre érzékeny.

2017. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#13 ez hülyeség, az én anyum anno az exemnél is, meg az öcsém jelenlegi barátnőjénél is úgy tekint rá szinte, mintha a saját lánya lenne, még szokta is mondani, hogy a két fia mellé olyan mintha lenne egy lánya is :D
2017. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az első rnadin ne telefonájunk a másik elött, hiszen akkor nincs meg az intimitási szint,hogy megtehessük, Kérjünk elnézést arrébb megyünk elintézzük a bármilyen jellegü ( lehet munka is), gyorsan elintézzük és visszamegyünk....
2017. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!