Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők mitől undorodtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mitől undorodtok egy jófiútól, ha kinézetre rendben van?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi váltja ki azt a bizonyos undort?

2016. febr. 21. 15:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést undorodnak.
2016. febr. 21. 15:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Pl ha ápolatlan,nem fürdik,nem mossa a fogát azért büdia a szája,lábszaga van,vagy a ruhája büdi mondjuk,hirtelen ennyi.
2016. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Undorodni csak azért mert "jófiú"? Egyébként ha tenyérbe mászó a stílusa..de ez sem undort vált ki, egyszerűen csak irritáló.
2016. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Utálom a puhány, vajra kenhető stílust, persze a gyengédség kell, de nem állandóan, nem tudok rá férfiként nézni.
2016. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán a viselkedése teszi ellenszenvessé.
2016. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Felslősséget felvállani képtelen kis akarnok akinek jár a tisztelet, mert ő egy nagybetűs férfi. Na persze ő maga egy szalmaszálat nem tesz keresztbe ezért.

Sajnos sok hím azt hiszi, hogy csak mert farokkal a lába közt szültik férfiként kell tekinteni rájuk. Tisztelet a kivételnek. Amúgy sokminden kiválthat még undort. Nálam még a drágakő utánzat fülbevalók ilyenek. Tudom, ez külsőség, de rosszúl vagyok tőle.

2016. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Mert akik a saját mellüket verve hangoztatják, hogy ők "jófiúk" azok általában olyan gyökerek, mint te...

Nem azzal van a baj, hogy nem gyújtogatsz kukákat, és nem veszed el a gyerekektől a nyalókájukat, hanem egyéb (kiállás, határozottság, magabiztosság) okaik vannak, de hiába van ez elmondva 10000szer, úgyis megmarad benned az a rögeszme, hogy túl jó vagy erre a világra, és ez a nőknek nem tetszik.

2016. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen értelemben érted ezt az undort, de nálam vagy az, hogy semennyire nem vonzódom hozzá, és kirázna a hideg, ha csak hozzám érne, vagy pedig a viselkedése is akár.
2016. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szoval a jofiu, aki szeret, segit masokon, tisztesseges attol kiraz a hideg, de rossztol, aki ver, iszik, megcsal benedvesetsz?

Gratulalok a tovabbi eletedhe, de aztan ne nyafogj a face en, ha sorozatban kutyaba sem vesznek......jezusom...

2016. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VirágésBence ***** válasza:
Undort nem vált ki belőlem, csak egyszerűen én sem vagyok az a jó kislány fajta és nem hiszem, hogy összepasszolnánk, vagy a tenyérbemászó stílus is idegesítő lehet.
2016. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!