Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egyik nő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egyik nő sem elég jó nekem? Vagy csak pont azokkal nem találkozom?

Figyelt kérdés
Itt most nem a külsőre, meg ilyen felszínes igényekre kell gondolni. Nekem külsőre elég sok lány tetszik és én is sok lánynak tetszem, ezzel nincs gond. A probléma abból adódik, hogy senki sem elég érdekes számomra, mindig csak untatnak engem. Már kezd elmenni a kedvem az ismerkedéstől, mert fárasztó ugyanazokat a köröket lefutni. Az elmúlt 1,5 hónapban 14 lánnyal randiztam és egyik érdektelenebb volt mint a másik. Csupa görcsös, komplexusos, megfelelési kényszerekkel teli, korlátolt ,életképtelen csaj, akik mint valami megváltót várnának, aki majd feldobja a sablonos életüket.
2017. okt. 27. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rövid idő alatt ez rengeteg ember, persze, hogy megcsömörlesz.

Szerintem szüneteltesd egy kicsit a dolgot.

Arra viszont nem tudok okosat mondani, hogy hol találhatnál érdekes lányokat. Járj nyitott szemmel, próbálj meg hobbin keresztül ismerkedni, ha lehet. A nagy ő általában úgy is csak akkor jön, amikor nem számítasz rá.

2017. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Akkor valószínű, hogy ezt a párkapcsolatosdit nem neked találták ki. Vegyél érdekes újságokat és könyveket, azok valók neked.
2017. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a nokben keresed azt ami hianyzik beloled.
2017. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A szimpla párkapcsolatosdit valóban nem nekem találták ki. Csak azért, hogy legyen párom, nem fogok összejönni akárkivel. Nem bírnék olyannal együtt lenni, aki untat és az a baj, hogy engem majdnem mindenki untat. Szóval arra is gondoltam, lehet velem van a baj.
2017. okt. 27. 15:09
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a munkád, mik a hobbijaid? Gondolom különlegesek, ha ennyire azt keresed másokban is. Azokon keresztül nem találkozol nőkkel?
2017. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#3 Szó sincs ilyesmiről! Én nem valami pótlékot keresek, hanem egy társat, akivel egy hullámhosszon vagyunk, aki ugyanolyan életszerető, és nyitott a világ dolgaira, mint én.
2017. okt. 27. 15:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akiket leírtál azok nem nők, csak kislányok. Úgyhogy valószínűbb, hogy nem találkozol velük.
2017. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"engem majdnem mindenki untat"


Akkor benned van a hiba, vagy direkt kivalasztottad a huszoneves muanyag lanyokat.

2017. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30 fölött kezdd az ismerkedést. Nem tudom hány éves vagy, de nekem az a tapasztalatom, hogy velük már lehet mit kezdeni. Vannak értelmes gondolataik, életcéljaik, persze nem mindenkire igaz, de ne fiatal/tini lánykáknál próbálkozz.
2017. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elég széles érdeklődési körrel rendelkezem, elsősorban természettudományos beállítottságú vagyok, de érdekelnek a művészetek is. Imádok utazni, síelni, tengerpartra menni, szörfözni, kirándulni, távoli kultúrákat felfedezni, jókat enni új ízeket kipróbálni, színházba, moziba járni, sorozatokat nézni, stratégiai, logikai játékokkal játszani, egy pohár bor mellett filozofálgatni, szeretem az intelligens humort és az iróniát.
2017. okt. 27. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!