Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egyik nő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egyik nő sem elég jó nekem? Vagy csak pont azokkal nem találkozom?

Figyelt kérdés
Itt most nem a külsőre, meg ilyen felszínes igényekre kell gondolni. Nekem külsőre elég sok lány tetszik és én is sok lánynak tetszem, ezzel nincs gond. A probléma abból adódik, hogy senki sem elég érdekes számomra, mindig csak untatnak engem. Már kezd elmenni a kedvem az ismerkedéstől, mert fárasztó ugyanazokat a köröket lefutni. Az elmúlt 1,5 hónapban 14 lánnyal randiztam és egyik érdektelenebb volt mint a másik. Csupa görcsös, komplexusos, megfelelési kényszerekkel teli, korlátolt ,életképtelen csaj, akik mint valami megváltót várnának, aki majd feldobja a sablonos életüket.
2017. okt. 27. 14:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Értem. És a társkeresőzés nem megy?

Nincs veled gond. Ez volt a kérdésed. A mai lányok nem mind elég intelligensek, kommunikatívak, empatikusak, bátrak.. stb.

Még nem találtad meg az igazit.

Folytasd a keresgélést! Sok sikert!

2017. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Akkor szerintem a keresési stratégiáddal vagy preferenciáiddal van probléma. Nem vagy húde különleges a leírás alapján, ezt nagyon sok ember hozza. Bár nyilván az utazásokhoz síeléshez szörfözéshez pénz kell, ami nem mindenkinek van, de pl én nőként történelmi vívok havi négyezerért egyetemistaként, szóval kispénzből is lehet érdekes hobbikat találni. De egy dolgozó tudna partnered lenni ezekben a tevékenységekben, akinek szintén van ehhez megfelelő fizetése.

Én nemsoká végzős orvosisként kismillió olyan lányt tudnék hozni, aki úgy öt év múlva megfelelne a keresési feltételeidnek. Valószínűleg veled van a probléma, lehet, hogy pont te vársz vmi fenomenálisan különlegeset egy nőtől, vagy én nem tudom, min hasalsz el.

2017. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Megértelek,nekem nőként ugyanez a problémám,csak a pasikban.

Nehéz olyat találni,akivel olyan jó ízűen el lehet beszélgetni a világ dolgairól,mert van róla véleménye.

A mostani párom is elcsodálkozott,hogy annyi mindenhez hozzá tudok szólni és saját véleményem is van,pedig csak a húszas éveim elején járok.Mondta is,hogy 1-2 kulturális dologban még tájékozottabb is vagyok nála.

2017. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

Tessék, itt az utolsó. Csak persze neki van párja. Ahogy az összes többi ilyen érdekesebb nőnek. Ugye.. Ugye??,

Hát ez a szívás.

2017. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem is szüneteltesd az aktíc párkeresést, vagy legalábbis vedd sokkal lazábbra. Megcsömörlesz, általánosítasz, skatulyázol, megunod és megutálod az egészet. Az lenne a jó, ha valaki úgy keltené fel az érdeklődésedet, hogy nem aktívan párt keresel.


2. Tarts folyamatos, kíméletlen önvizsgálatot. Reális az önképed? Reálisak, konkrétak az igényeid, elvárásaid? Le tudod ezeket választani az idealizált nőképedről? Képes/hajlandó vagy feismerni a valódi emberi értékeket a másikban? Arra akarok csak kilyukadni, hogy egy lehetséges probléma lehet az, hogy egy idealizált képhez hasonlítod az összes lányt, és annak nyilván nem lehet megfelelni.

2017. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem a lányok unalmasak, hanem te vagy érdektelen, unott.
2017. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a sok rizsat meg valaszt csak a kerdeshez fuznem hozza: en ugyan ilyen voltam amiota az eszemet tudom, senki sem volt valahogy "tokeletes" "eleg jo". Mondjuk nekem kullemre is a modell csajok tetszettek mindig. Aztan masfel even belul harom ilyen not is megismertem, es rajottem, hogy azota amiota en valtoztam meg, kinyilt nekem a vilag es en magam is joval nyitottabb, kiegyensulyozottabb, magabiztosabb lettem es sorra ismertem meg a "jobbnal jobb" embereket. Mondjuk en kulfoldon is lakom jelenleg. Persze semmi kulfoldi popsinyalas: mind a harom csaj magyar. Az egyikkel szex volt parszor de hamar tudtomra adta, hogy neki mas nem ferne bele bizonyos okok miatt. A masiknak nem jottem be. A harmadik lanyba pedig most is hot szerelmes vagyok :) De most azt erzem ot sosem tudnam elfelejteni vagy mas nore ranezeni, o nekem lett teremtve. Kulsoleg belsoleg. Szoval nyugi majd jon, csak add meg magadnak az eselyt. Peldaul ne tinderen vagy munkahelyrol ismerkedj csak. Rengeteg jo csaj maszkal csak te nem ismered oket. Szoval majd jon egyszer. Azt tudni fogod, engem teljesen megvaltoztatott, az egesz eletem. 24 evek kellett varnom ra hogy szerelmes legyek de megerte :) most 14nek erzem magam :D
2017. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%

S akkor én mit mondjak? ;)

Nekem több ember is megfelelne földön, de még is csak 1 kell s őt várom.

Általad még elképzelhetetlen magasságokban van amit én minimumnak nevezek.

2017. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 vagyok, miért lettem lepontozva? :D Ha 14 lányból neked egy sem érdekes, ott nem a lányokban van a hiba, hanem benned. Te nevezed őket görcsösnek, mikor te keresel görcsösen valakit? Másfél hónap alatt ez nagyon sok, szerintem te szimplán nem akarsz kapcsolatot, nem vágysz kötődésre, csak elvagy velük. Ennyi, ne erőltesd.
2017. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#19


Nem tudom, nem én pontoztalak le.

Már az előbb is leírtam, hogy lehet, h bennem van a hiba, ezzel nem írtál újat.

Most akkor én keresek görcsösen? Vagy nem akarok kapcsolatot egyáltalán? Egyik szavaddal ütöd a másikat:D

2017. okt. 27. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!