Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavar ha egy pasi/csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha egy pasi/csaj helyesírasa szornyu?

Figyelt kérdés
Ekezetek meg j es ly keverese, szoval ezek a sulyosabb hibak. Kozben meg amugy intellugens lenne.

2018. febr. 4. 18:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10%
Az ostobábbakat nem, az átlagot és az a fölöttieket zavarja. Ennyi.
2018. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Nem, mivel soha nem tanultam meg a nyelvtant, helyesírást. Elütések sem zavarnak, mivel van olyan rossz szokásom, írok, küldöm, majd utána olvasom vissza, mit is írtam.


Így, ha olyat kapok, amiből kitudom silabizálni az értelmét, az már jó.

2018. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%
lya.
2018. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar.
2018. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
35%
engemet nm, zxvasr..- ne lehet mideki kazintsi
2018. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

Addig míg nem megy az érthetőség rovására. Azt is szem előtt tartom, hogy én sem vagyok tökéletes, a helyesírásnál nekem fontosabb az, hogy mennyire vagyunk egymás felé toleránsak. Azért az ékezeteket remélem csak szemléltetésként hagytad le a kérdésben kérdező.

31/f

2018. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Igen, nagyapám is tudott helyesen írni, apám is - pedig munkásemberek mindketten -, alap hogy a kedvesem is tudjon.
2018. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%

Lehet lepontozni, de engem ez olyan szinten zavar, hogy konkrétan kizáró ok. És valahogy engem az sem szokott meghatni, hogy mondjuk határon túli, sosem tanult magyarul iskolában, beszélni azt jól tud, de a helyesírása borzalmas. És nem is a nyelvtannáciságom miatt- elütések pl nem zavarnak, amikor nyilvánvaló véletlenről, figyelmetlenségről van szó, az abszolút nem okoz problémát, hanem inkább azokra a hibákra gondolok, amik gyakorlatilag fizikai fájdalmat okoznak, mikor olvasom- pl az igekötők különírása (el megyek, be vittem - ez valamiért az aluliskolázott néprétegre rendkívül jellemző, elképzelni sem tudom, miért gondolják megdöbbentően sokan, hogy ezt külön kéne írni, az élő, beszélt nyelvben is egyben mondod, komolyan, felfogni nem tudom, és köszi szépen, most jól fel is csesztem az agyam ezen :D ).

Lehet utálni, de szerintem akinek van egy alap igényessége magával szemben, az igenis odafigyel arra, milyen képet vetít magáról másoknak, nem tojik bele magasról, mert ő milyen "laza". És napjainkban, amikor az ismerkedés/kapcsolattartás jó nagy százalékban online, írásban történik, szerintem ez egy kifejezetten nagy erejű üzenetet hordoz- kb mintha a randira három hete mosatlan, büdös és koszos ruhában jelennél meg. Lehet, hogy amúgy tiszta lennél, de nem ezt a benyomást kelted.


Szóval bocsi, de nálam az, hogy valaki intelligens _lenne_ (amúgy ezt is megkérdőjelezem, aki intelligens, az szeret olvasni, aki meg sokat olvas, az tanulás nélkül is kb zsigerből vágja mit hogy kellene leírni), az nem derül ki, ha a helyesírása amúgy értékelhetetlen.

2018. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

Azért helyesen tudjunk már írni. Ez olyan nagy elvárás? Osztani, szorozni, összeadni, kivonni legalább tud vagy azon is át kell siklani? Ha ezeket nem tudja akkor mitől inteligens?


Mit fösztél, kiboricsam, eszt-aszt, mien stb. Még nézni is rossz nem?

2018. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon is. Tanulatlanságra vall. Kivétel, aki diszgráfiás, diszlexiás (utóbbi is megnyilvánulhat írásban), bár annak önmagában nem feltétlen van köze a rossz helyesíráshoz, főként más tünetek jellemzőek náluk. A rossz helyesírás tartalmi diszgráfia alá sorolandó, van formai diszgráfia is...De, ha nem beteg, akkor nagyon taszító.
2018. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!