Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavar ha egy pasi/csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha egy pasi/csaj helyesírasa szornyu?

Figyelt kérdés
Ekezetek meg j es ly keverese, szoval ezek a sulyosabb hibak. Kozben meg amugy intellugens lenne.

2018. febr. 4. 18:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Engem zavar. Szerintem sok mindent elárul a helyesírás a másikról.
2018. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem sem tökéletes a helyesírásom, de azért a "muszály", és társai nagyon bántják a szemem.


Nem vagyok nyelvtan fanatikus, pár elütés, vagy szabály nem tökéletes ismerete egyáltalán nem zavar (és remélem mást sem zavarnak az én hibáim), de azért egy minimum szintet megütök, és el is várok.

2018. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
*intelligens
2018. febr. 4. 18:08
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem zavar, meg nem szoktam nyelvtannáciskodni, én is van hogy félreütök dolgokat. A kontextus a lényeg, ha intelligens, és értelmes dolgokat ír, akkor nincs semmi baj, ha meg süt a sötétség, akkor meg hát ja, offos.
2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igen, ezert is írtam, h a sulyosabb hibakra gondoltam, nem a kisebb elírasokra. :)

De vajon hibat kovetek el ha ez alapjan elítelek vkit?

2018. febr. 4. 18:10
 6/33 anonim ***** válasza:
45%
Zavar biza /N
2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%
Van az a szint, ami már nagyon zavaró.
2018. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%
"Közben me amugy intelligens lenne" - itt a kulcs, hogy lenne..., de nem az, mert akkor felfogná, hogy a helyesírás ugyanolyan fontos, mint az, h pl. normálisan beszél, kommunikál, viselkedik, él.
2018. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
Igen, zavar. A nyilvánvaló félreütések nem, bár én mindig átolvasom, amit írok, mielőtt elküldöm.
2018. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

*meg


Amúgy kisebb elütések, tényleg nem fontosak nekem sem, mint látható én is hibázok, de amikor lerí vkiről, h nagyon nem érdekli, tele van az írása hatalmas/alapvető hibákkal, az kiábrándító.

2018. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!