Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Titeket vonz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket vonz, vagy zavar, ha a csaj teljesen más, mint ti?

Figyelt kérdés

Ha kapcsolatra kellene a csaj, de a randik alatt kiderül, hogy teljesen mások vagytok, pl te bulizós nagyszájú fiú vagy, de ő kicsit visszafogottabb csaj, akkor lesz belőle valami vagy nem?

Engem személy szerint vonz, ha egy srác más, mint én, nálam egyértelműen érvényesül "az ellentétek vonzzák egymást" szabály.:D

Kort is, köszi!


2014. jan. 22. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nehéz olyan párt találni, aki PONTOSAN olyan mint te. Fő az egyensúly: legyenek hasonlóságok és különbségek is. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
2014. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 STIG999 válasza:
az a különbség engem baromira zavarna amit említettél,de valami különbség nem árt
2014. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem pl zavar ha nagy a különbség

De nekem pont nem olyanok jönnek be akik bulizós nagyszájú idióta partyarcok

2014. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miben különböztök.

A bulizás-otthonülés fronton ha mindkét (!!) fél köt kompromisszumot, akkor teljesen jól működhet.


De mondjuk gyerekvállalás kérdésében ha különbözik a vélemény (egyik akar, másik nem akar), az már összeegyeztethetetlen egy kapcsolatban.


Meg kinek mi a fontos? Nem is tudom, most így hirtelen nem is jut eszembe olyan dolog, ami miatt élből elutasítanám az ismerkedést valakivel.

De van aki például utálja a dohányzást, meg a füstszagot, és lehet akármilyen szép-ügyes-okos-aranyos a másik fél, még csak esélyt sem hajlandó adni neki, mert dohányos. Nem biztos, hogy a legjobb taktika, de van aki így gondolja.


Nekem speciel nem működött a dolog. Az én realista, földhözragadt gondolkodásmódom és reakcióim nem passzoltak össze a másik ábrándos, érzékeny művészlelkével (színésznek készült). Gyakorlatilag egyikünket sem érdekelte az, amiről a másik szívesen beszélget akár órákat is. De ha volt ilyen téma (mert azért akadt), arról is ellentétes volt a véleményünk. Ez a kapcsolat csak azért tartott hónapokban mérhető ideig, mert keveset találkoztunk.


De ez nem jelenti azt, hogy ha mondjuk tényleg jókat beszélgetünék valakivel, és kiderülne róla is, hogy színésznő akarna lenni, akkor abban a pillanatban felállnék az asztal mellől és vissza sem nézve elmennék :)


Szóval ezek csak példák, látod nem lehet erről sem általánosságban beszélni :)

2014. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vonz. Kell valami amiben hasonlítunk, ha teljesen külömbözünk akkor teljesen valószínű hogy a céljaink is. Erre pedig nem lehet alapozni egy kapcsolatot.
2014. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, de csak akkor, ha magával ragadó. Szeretem amikor a megszokott mindennapi rutinból kimozdítanak és valami újba belerángatnak. Általában jó a vége. :)
2014. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!