Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy olyan problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan problémám, hogy nincs barátnőm, és olyan suliba járok ahol nem igazán vannak lányok, szórakozóhelyekre nem járok. A kérdés annyi, hogy még honnan tudnék összeszedni egy barátnőt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 22:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia,én 14 éves vagyok,engem már Media Márkba,egy hapsi úgy kezdett el velem dumálni,hogy ő is ilyen szerencsétlennek tetette magát:P,megkérdezte,hogy hol vannak az elemek:P,aztán én mutogattam,éreztem,hogy ez csak alibi,és szerencsére,pont mennem kellet,mert egyik barátnőmmel voltam:P,azért "szerencsére,mert,én eléggé féltem:Snem tom miért,aztán rá kb.1-2 hétre megint elmentünk a barátnőmmel a Media Markba,és ott nézegettem a telefonokat,megfordultam,erre ott volt ő:D,nagyon elkezdtem izgulni,mert ő észrevett,én elkezdett már megint dumálni velem...megkérdezte,milyen telcsim van,meg a végén,hogy nem lenne-e kedvem telcsiszámot cserélni vele,hát igent mondtam,1-2 hónapig dumáltunk...,de aztán vége lett.Szóval menj pl.boltokba,ilyen nagyobb áruházakba,ha nem tartod cikinek ilyen fiatalos ruhaboltba,ott tuti vannak jó csajok:P,és először szerintem az a nyerő ötlet,hogy hülyének teteted magad:P,nem azért mondom,de pl.odamész a csajhoz,és megkérdezed,hogy "szerinted,nekem a rózsaszín,vagy a piros áll jobban?":D az nem hiszem,hogy bejönne nekik,gondolom rögtön menekülnének:P,szóval,pl.olyat,hogy nem tudod,hol lehetnek a férfi fekete pólók,vagy vmi,vagy,ha ilyen élelmiszer áruházba vagy,akkor kérdezd meg,hogy hol van az üdítő,vagy vmi,így kezd el,aztán nem kell elrohanni,mondj pár bókot neki,és,ha látod,hogy mosolyog,és nem elutasítóan néz rád,akkor kérdezd meg,hogy megadná-e a teécsi számát.......

Szal,remélem tudtam segíteni.

♥Barbi♥

2008. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!