Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy olyan problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan problémám, hogy nincs barátnőm, és olyan suliba járok ahol nem igazán vannak lányok, szórakozóhelyekre nem járok. A kérdés annyi, hogy még honnan tudnék összeszedni egy barátnőt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

buszon pl:

te ülsz, közel egy helyes csajszi: leülsz? szívesen átadom a helyemet, mert fáradtnak látszol, lefárasztottak a suliban?.. blablabla


valamelyik kutyás ismerősödnek ajánld föl, hogy néha megsétáltatod a kutyáját, próbaként megteszi, nem kell egyből kutyát beszerezni :)

2008. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

nah, én csajszi vagyok, és azokat a leszólítós dumákat nem bírom, amik csajozós szövegek :D

de ha úgy tűnik, hogy csak simán dumálni akar a srác és szimpi, akkor miért ne?

pl egyszer egy srác az eltévedős szöveget vetette be, simán be is nyaltam :D metró környékén bejöhet neked is - a Moszkva térnél jöttem ki a metróból és ott szólított le egy srác kétségbeesett fejjel, hogy bocs, hogy leszólít, de senki nem akar segíteni neki, nem tudom-e, merre van a Mammut. Na, én pont oda tartottam, úgyhogy együtt sétáltunk el odáig, aztán meg már "hálából" meghívott fagyizni, telefonszámcsere stb :))

szóval csak ügyesen :P

2008. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ez egész jó ötlet. Köszi a segítséget. Épp nemsokára készülök a mamutba:D. mondjuk a Moszkva téről nem nehéz odatlálni, meg szerencse is kell hogy olyan csaj jöjjön aki bejön, és énis bejövök neki és hát ahoz eléggé szerencsésnek kell lenni. Ja és fontos hogy egyedül legyen, mert bandába nem igazánlehet ismerkedni. Neked szerencséd volt.
2008. okt. 26. 00:03
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
járj el bulizni :D változtass..
2008. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na engem aztán leszólíthatnának, hogy mi hol van, mert a végén a srácnak kéne engem odavezetni. :D :) Én a helyedben elkezdenék társaságba járni. Nem szórakozóhelyre gondoltam, hanem pl. túrázni vagy vmi mást sportolni.
2008. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
sportolok én, de mivel csapatsport csak fiuk vannak a csapatba
2008. okt. 26. 11:26
 17/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2008. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
15
2008. okt. 26. 17:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem akkor még ráérsz a barátnő kérdéssel, ha ennyi "problémád" van, hogy ez sincs meg az sincs...
2008. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én 15 éves lány vagyok és télleg énis sokszor bedöltem már ezeknek a fiú trükköknek:D Pl.: Bocsi éppen erre sétáltam nem tudnád megmondnai merre van Budaörs? Mondom deh. és muattaom merre :D ErrE ő nem arra??(és mutatxD)

Mondom nem, erre a srác nem kísérnél el? Szal azért vannak ilyen dumák sok sikert:D

Tamilina

2008. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!