Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy olyan problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan problémám, hogy nincs barátnőm, és olyan suliba járok ahol nem igazán vannak lányok, szórakozóhelyekre nem járok. A kérdés annyi, hogy még honnan tudnék összeszedni egy barátnőt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Marad a net. Ismerkedj társkereső oldalakon.
2008. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
És isten megteremté a netet.
2008. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Használom egy társkereső oldalt tegnap óta. eddig még nem túl sok sikerrel
2008. okt. 25. 22:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

én nem nagyon pártolom a netes ismerkedést, de ki tudja, hátha neked bejön

szerintem inkább próbálj kimozdulni, nem feltétlenül bulira gondolok, hanem pl kutyasétáltatás közben, uszodában, boltban bevásárlás közben, sorbanálláskor is simán lehet ismerkedni, pár semleges, odaillő szóval beszédbe elegyedni, aztán ha te is szimpi vagy a csajnak, megy úgyis magától - ha még nincs rutinod nem baj, próbálkozz, úgy tanul az ember:)

2008. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Tegnap óta? Komolyan már tegnap óta?

Akkor meg mit vársz? Az öledbe hullik egy lány már rögtön a regelés után??? Pfff...

2008. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezzel az öledbe hullikkal jó reklámokat lehetne csinálni :D
2008. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Köszi! Tudom! :)
2008. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ponnt ez a problémám:) ,,fiús" suliba járok, nem járok discoba:) de pl buszon vagy amiket az előbb leírtak, olyan helyeken érdemes ismerkedni. Kutyasétáltatás a legjobb, mert a csajok legnagyobb része szereti az állatokat.


1szóval: sok sikert! (a netes társkeresést én se ajánlom!)

2008. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
akkor már csak egy kutya kéne:D
2008. okt. 25. 23:31
 10/21 A kérdező kommentje:

Meg bátortalan vagyok ahoz hogy a buszon leszólítsak egy csajt. azt milyen szöveggel kéne?

amikor leszólitanak engem akkor nagyrészt a telefonomat akarják és nem a lányok:D

2008. okt. 25. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!