Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek tényleg olyan halálos bűn ezt mondani egy randin?

Figyelt kérdés

Tehát második találkozó volt, kizárólag beszélgetéssel.

Azt mondtam, hogy jelenleg egyedülálló férfi vagyok, és több nő is van, akik szimpatikusak, és - csak beszélgetés szintjén - találkoztam velük is egyszer-kétszer, hogy jobban megismerjem őket. Ennek oka, hogy mivel komoly kapcsolatot szeretnék, ezért szeretném a lehetséges "jelöltjeimet" jobban megismerni, mielőtt döntenék.

Na ezen a nő eléggé megsértődött, és megfagyott a hangulat...


Ebben mégis mi a rossz? Nem csaltam meg soha senkit, nem vertem át, nem egyszerre futtatom a nőket. Beszélgetek velük, hogy jobban megismerjem őket, és tudjak dönteni.

Ha munkanélküli vagy is elmész minden lehetséges állásinterjúra, nem csak egy céggel beszélgetsz el...


Valaki magyarázza meg, ha tudja!



2018. jan. 4. 21:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
63%
Legalább kiszűröd ezzel azokat a nőket, akik tündérmeséken nőttek fel és felnőttként is elvárják, hogy egyfajta "apapótlékként" tőled kapjanak meg minden figyelmet. Más kérdés persze, hogy ezt elegánsabban is le lehetett volna kommunikálni.
2018. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb ember az érzelmi életét nem racionális síkon futtatja. Nem lehet hidegen megtervezni az ilyesmit. Mikortól megcsalás a megcsalás, mikortól kapcsolat a kapcsolat: ez emberfüggő. neked lehet az első szextől, másnak meg a második randitól. Én nem érezném tisztességesnek, amit csinálsz, akkor sem, ha én csinálnám, és akkor sem, ha velem csinálnák.

Keress egy hasonlóan racionálisan gondolkodó, hideg fejjel működő nőt. Nem lesz könnyű. És ha meg is találod, nem sok melegség lesz a kapcsolatotokban.

2018. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen volt, szintén 2. randi, és a pasi elmondta, hogy van még egy nő a képben. Nem esett jól, és be is fejeztem vele. Nem akkor és ott, csak otthon átgondoltam. Főiskola, vizsgaidőszak, kell-e nekem még bonyolítanom az életemet, hiányzik-e ez a férfi. Aztán úgy döntöttem, hogy annyira nem.
2018. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

" És nem fogok elhajtani más nőket, akik szintén szimpatikusak, de még ugyancsak nem ismerem őket annyira - Szerintem mindenkinek jár esély, hogy feltárja a valódi énjét, és az alapján már könnyebb dönteni, hogy összeillünk-e, vagy nem."


Jó, ez oké, de miért kell a nő képébe tolni ezt? Nem kell mindig közlési kényszeresnek lenni.

2018. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


#21-es, #23-as és #35-ös válaszokat olvasd el, mindent elmondanak, #35-ös választ meg mintha egyenesen férfi adta volna, olyan kristálytiszta. :D

2018. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

A tanulság egyértelműen levonva:

Nem szabad sosem teljesen őszintének lenni. Ki kell alakítani egy szelektív őszinteséget. Magadról sosem kell megosztani semmi olyat, amiről úgy sejted, hogy nem hallaná a másik szívesen.


Tegnap összetalálkoztunk egy rendezvényen, beszélgettünk pár mondatot, kicsit jobban képbe kerültem az illetőről. Azért mondtam neki, hogy sajnálom, hogy ilyen rosszul végződött a beszélgetés, nem volt célom megbántani. Tudni kell, hogy egy tőlem majdnem 5 évvel idősebb nőről van szó, aki "nem szeret versenyezni". Az illető a következő néhány évben már gyereket is akarna, nagyon komolyan tervez. Megosztotta velem azt is, hogy már csalták meg. - Összességében úgy ítéltem meg, hogy szegény eléggé önbizalomhiányos lehet. A "Miért gondolod azt, hogy nem te lennél a legjobb?" kérdésre zavart mosoly volt a válasz.


Lényegében itt véget is ér a történet. Bár továbbra sem értek egyet azzal, hogy nem lehet bizonyos dolgokat nyíltan kimondani, dehát az emberek kollektív gondolkodása nem fog változni ebben a témában.

2018. jan. 6. 13:27
 47/48 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is a jó kapcsolat az őszinteségen alapul. De bizonyos dolgokat meg kell tartani magunknak. Semmi értelme nem volt, hogy elmondd, viszont a tisztesség érdekében záros határidőn belül döntened kellett volna. Azt nagyon abszurdnak tartom, hogy versenyeztetsz embereket a kegyeidért. Gondolom, közgazdász vagy. Nem veszed észre, mennyire megaláztad ezt a nőt. Még az a megjegyzésed is rendkívül leereszkedő, hogy miből gondolja, hogy nem ő lett volna a legjobb.

Az érzelmi intelligenciád nagyon alacsony, fejlődnöd kell még nagyon-nagyon sokat. Azon gondolkozom, voltál-e már életedben szerelmes, szerettél-e valakit igazán.

2018. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
79%

"A tanulság egyértelműen levonva:

Nem szabad sosem teljesen őszintének lenni. Ki kell alakítani egy szelektív őszinteséget. Magadról sosem kell megosztani semmi olyat, amiről úgy sejted, hogy nem hallaná a másik szívesen."


És én szerinted milyen tanulságot vonjak le abból, hogy semmit nem reagáltál a részletes hozzászólásomra, csak öntelten felhúztad az orrodat? Majd továbbra is öntelten, de azért beadod a derekad a plebs szokásainak...


A nő történetét is megismerted, és még így sem vagy hajlandó pusztán csak elgondolkodni azon, hogy talán a többi ember nem hülye. Nem kell azonnal megváltoztatni a szokásaidat, csak kicsit elmélázni.


Látod, ha nem vagy olyan makacs és nem ragaszkodsz ennyire valamihez, ami egyértelműen nem vezet eredményre, akkor előrébb tartanál. Most gondold végig: első blikkre ez a nő értékesnek tűnt számodra. Megérte elszalasztani az "elveid" miatt? És mennyire lehetnek jó elvek azok, amik elriasztják a többieket?


"Bár továbbra sem értek egyet azzal, hogy nem lehet bizonyos dolgokat nyíltan kimondani" Ezt akkor fogod megérteni, ha a másik ember érzéseit nem csak egyszerűen kielemzed, mintha valami érdekes bogár lenne, hanem együtt is érzel vele. Az emberek döntései érzelmi alapúak, és nem ez az irracionális, hanem ha valaki ezen csodálkozik, felháborodik és lenéz érte másokat. Te sem vagy kivétel, senki sem kivétel.



(Lifeishard: köszönöm a bókot, de hölgy vagyok. :D Viszont sokat tanultam a férfiaktól, nem az ujjamból szoptam a bölcsességet. ;)

2018. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!