Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek tényleg olyan halálos bűn ezt mondani egy randin?

Figyelt kérdés

Tehát második találkozó volt, kizárólag beszélgetéssel.

Azt mondtam, hogy jelenleg egyedülálló férfi vagyok, és több nő is van, akik szimpatikusak, és - csak beszélgetés szintjén - találkoztam velük is egyszer-kétszer, hogy jobban megismerjem őket. Ennek oka, hogy mivel komoly kapcsolatot szeretnék, ezért szeretném a lehetséges "jelöltjeimet" jobban megismerni, mielőtt döntenék.

Na ezen a nő eléggé megsértődött, és megfagyott a hangulat...


Ebben mégis mi a rossz? Nem csaltam meg soha senkit, nem vertem át, nem egyszerre futtatom a nőket. Beszélgetek velük, hogy jobban megismerjem őket, és tudjak dönteni.

Ha munkanélküli vagy is elmész minden lehetséges állásinterjúra, nem csak egy céggel beszélgetsz el...


Valaki magyarázza meg, ha tudja!



2018. jan. 4. 21:23
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
92%

Játszd le fordítva, ha nem trollkérdésről van szó.

Nő elmondja, hogy ezen kívül még vagy 4 csávóval találkozgat ismerkedés reményében.

Szerintem ismerkedni egy emberrel kell, aztán rajtad meg az időn múlik milyen gyorsan jutsz dűlőre.

Ez olyan szekvenciális dolog, erre rá kell szánni az időt, senki nem fog komolyan venni, ha több nővel ismerkedsz egyszerre, függetlenül attól, hogy csak beszélgetsz velük.

2018. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, mikor írogatsz neki, mindig arra fog gondolni, hogy nem csak neki írod ezeket a kedves szavakat, hanem mellette másoknak is. Szerinted ez kit ne zavarna?
2018. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
82%
#9 Tényleg? Tegyük fel, már érzelmeid vannak a pasi irányába, neki viszont irántad még nincs. Emiatt ha éppen más nőkkel randizna, akkor az már neked szinte olyan lenne, mintha megcsalna. Az a gond ezzel az egész párhuzamos randi-témával, hogy minden ember más és más - van, akinél az érzelmek egy csettintésre jönnek, és van, akinek hosszabb idő kell hozzájuk - és ezért nem tudhatjuk, kinél milyen lelki sebeket ejtünk azzal, ha talonban tartunk még rajta kívül X számú emberkét. Közhely, de nem szabad mások érzéseivel játszani.
2018. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Diavolino44 ***** válasza:
14%

Azert, mert neked van kibol valasztani, s a no azt gondolta, hogy nincs. Mert neki lehet, de nagy kegyesen csak veled ismerkedik.


Erdekes felvetes amugy. S ezt a hibat en is elkovettem, egyszeruen nem ertettem miert van az, hogy sorra megall az ismerkedes az elejen, hat ezert, ha van mibol valasztani, az nem jo, mert akkor a no azt gondolja a masik biztos szebb, okosabb, ratermettebb, s o nem akar versenyezni erted. Mivel a legtobb no onertekelese a beka hatsoja alatt van.

2018. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
90%

Nem szerencsés ilyent mondani.

Neked hogy esne, ha a nő mondaná azt, hogy a kiírt versenypályázat még nincs lezárva, fussatok még egy kört a kegyeiért.

2018. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
26%
13-as a kérdező 2. találkozót írt, beszélgetéssel, ahogy a többi nőnél is... Ugyan már hol beszélhetünk ennyi idő alatt érzelmekről??? Akinél meg már van hát annak úgy kell. Ez az időn múlik hogy mennyire szimpatikus a másik, mennyire fog meg, nem pikk pakk. Miért ne ismerkedhetne közben mással??? Itt szó nincs mások érzéseinek játszadozásával, legalább őszinte és elmondja. Szerintem ez is inkább pozitív mimt negatív.
2018. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, nem számítottam rá, hogy ilyen sokféle vélemény érkezik. Megpróbálok mindenki számára reagálni, és jobban feltárni a helyzetet.


Először is:

Az illető nővel eddig egyetlen egy alkalommal találkoztam, nagyjából 3 órát beszélgettünk. Nem történt semmi csók, se ilyesmi, szex meg pláne nem. Meg akartam jobban ismerni, ennyi. Ma a második találkozón szóba hoztam a kapcsolat témakört is, kíváncsi voltam a meglátásaira, és elmondtam, hogy én hogyan állok jelenleg a dolgokhoz.

Szerintem kapcsolatot az ember hosszú távra tervez, és súlyos döntést hoz, amikor leteszi valaki mellett a voksát. Naná, hogy jobban meg akarom ismerni azokat, akiket potenciális partnernek tartok. És nem fogok elhajtani más nőket, akik szintén szimpatikusak, de még ugyancsak nem ismerem őket annyira - Szerintem mindenkinek jár esély, hogy feltárja a valódi énjét, és az alapján már könnyebb dönteni, hogy összeillünk-e, vagy nem. Hozzáteszem, egy-két beszélgetés alatt szerintem még nem keletkeznek olyan érzelmek, amik miatt ez szemétség lenne - főleg, ha szándékosan visszafogom magamat, és nem történik csók vagy ilyesmi.



Másodszor:

Most őszintén... egy átlagos nő szerintem sokszorosát kapja az érdeklődéseknek a férfiaktól. Hiszem, hogy még a teljesen átlagos nők is rengeteg megkeresést kapnak, beszélgetést kezdeményeznek velük, igyekeznek felhívni a figyelmüket, randira hívják őket, meghívásokban van részük, a Facebookról megerősítésekről meg már ne is beszéljünk. És gyanítom, hogy ők is ugyanúgy szelektálnak a "jelentkezők" között. És tudjátok mit? Amíg csak beszélget velük egy-két alkalommal, addig nem is találok ebben semmi rosszat (és persze nem azért megy el, hogy meghívassa magát drága dolgokra). Sőt, még jobban is esik, ha a nő azért van velem, mert engem választott, nem pedig azért, mert nincs más, és jobb híján jó leszek én is.

2018. jan. 4. 22:03
 18/48 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen átlagos nő vagyok, nagyon ritkán tudok ismerkedni normális férfiakkal akik nem csak a szexre hajtanak.

És soha nem tartok egyszerre több vasat a tűzbe, így nekem rosszul esne. De nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
15%
Kedves kérdező. Teljesen egyet értek
2018. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
88%
1. randin hogy lehet ilyet benyögni? Igazi hangulatgyilkos vagy. Mindenki tudja, hogy első randin még valószínűleg beszélgetsz másokkal is, mivel épp csak elkezdtetek ismerkedni, de ezt miért kell a másik orrára kötni? Jesszus...
2018. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!