Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek tényleg olyan halálos bűn ezt mondani egy randin?

Figyelt kérdés

Tehát második találkozó volt, kizárólag beszélgetéssel.

Azt mondtam, hogy jelenleg egyedülálló férfi vagyok, és több nő is van, akik szimpatikusak, és - csak beszélgetés szintjén - találkoztam velük is egyszer-kétszer, hogy jobban megismerjem őket. Ennek oka, hogy mivel komoly kapcsolatot szeretnék, ezért szeretném a lehetséges "jelöltjeimet" jobban megismerni, mielőtt döntenék.

Na ezen a nő eléggé megsértődött, és megfagyott a hangulat...


Ebben mégis mi a rossz? Nem csaltam meg soha senkit, nem vertem át, nem egyszerre futtatom a nőket. Beszélgetek velük, hogy jobban megismerjem őket, és tudjak dönteni.

Ha munkanélküli vagy is elmész minden lehetséges állásinterjúra, nem csak egy céggel beszélgetsz el...


Valaki magyarázza meg, ha tudja!



2018. jan. 4. 21:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton egyetértek veled, de szerintem nem mindegy, hogy alakítja a dolgokat az ember.

Szerintem nem tanácsos ezt közölni a másik féllel, mert olyankor azért megyek oda, mert számomra ő van a középpontban, nem akarom, hogy azt érezze, hogy nálam csak egy a sok közül.

Annak ellenére, hogy egyetértek veled, a legutóbb én is így jártam, mint az említett hölgyemény: ismerkedtem egy pasival és egyszer csak láttam, hogy előttem találkozik egy másik nővel. A gáz az egészben, hogy mi egy helyre járunk és emiatt elég nagy az esély a konfliktusra, mivel ha nem választ egyikünket, akkor a másik tuti megorrol a másik kettőre, aki összejött. + Ahogy láttam már kezdtek jobban közeledni, ami elég rosszul esett, ezért közöltem a pasival, hogy akkor én hagyom a dolgot. Erre meg ő sértődött meg...

Tanulság: azt hiszem az rendben van, ha az ember még ismerkedési szakaszban van (csak beszélget nincs csók meg semmi), akkor több másik illetővel is randizik, de ezt ne hozza a többiek tudomására és legyen annyira tapintatos, hogy egy közegből csak eggyel ismerkedik.

2018. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a kérdező ezzel dicsekszik, nem tudom mit szólt volna ha a csaj előkapva a noteszét ezt mondja: de jó hogy ezt mondod, te vagy a héten a 15. randim, olyan fárasztó!!! 11- re megyek a következőre, akkor nem baj, ha jegyzetelek nehogy össze keverjelek mással? Tudod pro- kontra, mert sokan vagytok, de majd értesítelek! Pusziiiiii!
2018. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom, hogy egy férfi másokkal is ismerkedik, hiszen kvázi idegenek vagyunk egymásnak, csak akkor eleinte még ne hívjuk az ismerkedős találkozásokat randinak. A randi számomra ott kezdődik, amikor már kezd érzelmi kötődés alakulni és már nincs más a képben.
2018. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
80%

kérdező, az átlagos nőkkel kapcsolatban szerintem nagyon mellényúltál. én az átlagnál előnyösebb külsővel rendelkezem, és sosem lógtak rajtam fürtökben a férfiak. Nem kell annyira túlbecsülni a férfiakat, nem olyan rámenősek egyáltalán.

A legtöbb nő szerintem nem tart egyszerre több vasat a tűzbe, ha már randizásról van szó, mert a nők többsége elég érzelmes, és egy emberre akar koncentrálni. Ha második randi is van, akkor az már egyfajta elköteleződés irányába mutat, az ember már elkezd többet belegondolni. Én nem tudnék ilyet megtenni mással, hogy egyszerre több embert hülyítsek, bár tudom, amerikában és angliában is elfogadott dolog. Hát nálunk nem, és igaza volt a nőnek, hogy zokon vette. Olyan, mintha egy katalógusból akarnál párt választani, nem veszed figyelembe az emberi tényezőt.

2018. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
11%

"Ez a mentalitás viszont a nőket kiakasztja, ők mindent elsöprő szerelemre vágynak."


Különösen azok, akik maguk is több vasat tartanak egyszerre a tűzben...

2018. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
85%

"Hiszem, hogy még a teljesen átlagos nők is rengeteg megkeresést kapnak, beszélgetést kezdeményeznek velük, igyekeznek felhívni a figyelmüket, randira hívják őket, meghívásokban van részük, a Facebookról megerősítésekről meg már ne is beszéljünk."


Miért? Miért? Mért?


Miért gondolják ezt a férfiak? :D Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor akartak felszedni csak úgy :D Pedig inkább vagyok szép mint átlagos.

2018. jan. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
87%
En erre annyit mondtan volna "Latvany alapjan a tegnapi negyedik szamu jeloltemnek szebben dudorodott a nadragja, es szohasznalat alapjan igenyesebbnek tunt a nyelvtechnikaja mint az One, igy ezt a kort elbukta. Ertesitjuk, ha uresedes van a kukas osztalyon." Aztan lelepek. Ilyen parasztokra nem vesztegetem az idomet.
2018. jan. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Huh, hát a tanulság levonva az eddigi válaszok alapján: hallgatni kell, mint a sír. Nem szabad férfiként minden lapodat kiteregetni, és hiába nincsen kötelezettséged a nő felé, még futólagos említés szintjén se mondd neki, hogy vannak más lehetőségeid, akiket szintén meg akarsz ismerni.

Plusz úgy látom, hogy több nő is az én kérdésem alatt vezeti le a frusztrációját. (20-as, aki nem tud szövegérteni, és a második alkalmat elsőnek olvassa; 22-es, aki direkt légből kapott túlzásokat próbál itt adagolni; 27-es, aki nagyon meg akarta most mondani a tutit).

Nektek az a válaszom, hogy: számomra még jobban is jött volna ki, ha a nő csak mosolyog egyet, és azt mondja, hogy "Ne aggódj, én is. Én sem akarom meggondolatlanul odaadni magam senkinek."


Na mindegy, azért értékelem mindenkinek, hogy válaszolt. Akkor a férfiak számára pedig a szabály:

Hallgatni arany.


Egy gondolatot azonban muszáj előhoznom: ha az illető nő már akkor problémázik azon, hogy a férfi más nőkkel is beszélget, amikor még semmi nem történt; akkor mire lehetne számítani tőle a jövőben? Számonkérés, ellenőrzés, ráakaszkodás? Nem túl csábító egyik sem.

2018. jan. 5. 08:19
 29/48 anonim ***** válasza:
79%
En csak a sajat groteszk hasonlatodat hasznaltam (ezek szerint te akarod megmondani a tutit? :D). Raakaszkodo meg vegkepp nem vagyok, meg a tobbi sem, csupan annyit varok, amit nyujtani tudok: osztatlan figyelmet. Bar, en soha nem ismerkedtem futoszalagon, mert volt szerencsem ennel boven romantikusabban megtalalni a szerelmet, olyan mod, hogy nem allt mellettem, mogottem sorba Kittika, Aniko meg a Verus varva az o randi/interju idopontjukra :D.
2018. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok, sosem kértem számon a párom, ha más nőkkel beszélget. 10 éve vagyunk együtt, 2 éves a lányunk. Ne keverjük össze a beszélgetést és a csajozást. Te lehetséges barátnőként tekintesz rájuk. A nő is kérdezhetné azt, hogy akkor mi lesz később, tényleg ő lesz az egyetlen, vagy mindig lesz egy másik nő a zsebedben. Félreértés ne essék én azt is elítélem, ha egy nő csinál ilyet, tipikus ribizlis viselkedés.
2018. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!