Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek tényleg olyan halálos bűn ezt mondani egy randin?

Figyelt kérdés

Tehát második találkozó volt, kizárólag beszélgetéssel.

Azt mondtam, hogy jelenleg egyedülálló férfi vagyok, és több nő is van, akik szimpatikusak, és - csak beszélgetés szintjén - találkoztam velük is egyszer-kétszer, hogy jobban megismerjem őket. Ennek oka, hogy mivel komoly kapcsolatot szeretnék, ezért szeretném a lehetséges "jelöltjeimet" jobban megismerni, mielőtt döntenék.

Na ezen a nő eléggé megsértődött, és megfagyott a hangulat...


Ebben mégis mi a rossz? Nem csaltam meg soha senkit, nem vertem át, nem egyszerre futtatom a nőket. Beszélgetek velük, hogy jobban megismerjem őket, és tudjak dönteni.

Ha munkanélküli vagy is elmész minden lehetséges állásinterjúra, nem csak egy céggel beszélgetsz el...


Valaki magyarázza meg, ha tudja!



2018. jan. 4. 21:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
91%

#20 vagyok, tudom nehéz elfogadnod, hogy egy kretén vagy és nem értesz a nőkhöz, de ha ennyi válaszoló mondja egyhangúan, akkor csak el kéne hinned :D Tudod, az első randinak az a célja, hogy eltölts valakivel egy kellemes estét, megismerjétek kicsit egymást, senki nem kíváncsi arra, hogy amúgy ő csak épp 5. a sorban, vagy jóhogynem azzal indítasz, hogy “na szia csajszi, csak gyorsba daráld el a mondandód, mert ma még van 2 randim meg találkozok este a szexpartneremmel is”. Egy kapcsolat alapja a bizalom, és az első benyomás a legfontosabb. Most szerinted hogy alakul ki a lányban bizalom irántad ezek után?


De szerintem te inkább ne erőltesd ezt a barátnő témát, fingod nincs az egészről.


Meg amúgy az őszinteség nem azt jelenti, hogy mindenről beszámolsz, amit csinálsz. Ennyi erővel azt is elmeséled a randipartnereidnek, hogy reggel milyen jót kuláztál? Mert ha nem mondod el, akkor nem vagy őszinte ember? Komoly zavarok vannak nálad.

2018. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
86%
Ja amúgy bocsi, ha ez a második randi volt már, akkor mégnagyobb kreténség. Komolyan nem hiszem el, hogy még külön el is kell magyarázni, hogy miért😂Te az érzelmi intelligencia teljes hiányának egy példánya lehetsz.
2018. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Huh, ennek a 3 válaszolónak köszönöm az eddigi "értékes" hozzászólásait, nem kérek többet tőlük. Kezd már nagyon feminista, férfigyűlölő illat terjengeni miattatok a kérdésnél, amire semmi szükség. A személyeskedő megjegyzések pedig pláne fölöslegesek. 31-es, nem tudom mi bajod a saját életeddel, amiért úgy érzed, hogy anonim fórumon kell provokálnod a többi felhasználót, de elég szánalmas vagy. Na veregesd szépen hátba magad, amiért levezetted a frusztrációdat, és lépj a következő kérdésre.
2018. jan. 5. 10:39
 34/48 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semmilyen frusztrációm nincs, csak gondoltam adok pár jótanácsot, hogy legyen egy kis dunsztod a női nemről, de folyamatosan csak hárítasz, pedig alapszabály, hogy ilyet nem mondunk randikon. Én egy ilyennél kiröhögtelek volna, hogy mennyire kezdő vagy és elköszöntem volna, de ahogy olvashatod, a többi nő is ezt tenné. Na mindegy, sok sikert a nőzéshez :D
2018. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
87%

Na, lecsapott a poroly, mindenki ferfigyulolo feminista lett, ez mar dofi. Ezzel a hozzaallassal elveszed magadtol a lehetoseget, hogy egy masik ember gondolkodasat alaposan megismerd. Jobbrol es balrol kerulve is ki lehet lyukadni ugyanoda.


Valaki leirta, hogy mi ezzel a legfobb baj: hangulatgyilkos. Ezt igy el tudod fogadni? Megerted, h mas miert erez igy? Meg ne ugorjunk ahhoz a reszhez, hogy mit csinalj, mit ne csinalj, csak foglalkozz egy kicsit a masik erzeseivel.


A velemenyek megoszlottak abban, hogy maga a cselekedet is rossz-e, hogy tobb novel ismerkedsz. Ha osszeszamolod, akkor tobben egyet ertettek a modszereddel, de meg ok is ugy gondoljak, hogy tapintatlansag a masik orrara kotni igy face to face. Igazabol te a kivetel vagy, mindenki mas mashogy van huzalozva. Sokkal sikeresebb lehetsz az emberi kapcsolataidban, ha megprobalod megerteni ennek a mashogy huzalozottsagnak a logikajat.


Valahogy ugy fogd fel, hogy a vilag legtobb nepenel a biccentes az igen, a fejcsovalas a nem, de akad kivetel. Te is ilyen kivetel vagy. Megteheted, hogy alkalmazkodsz, hiszen ez nem akkora aldozat es nem ez a rendes emberseg fokmeroje, hogy ennyire ragaszkodj az ilyen tipusu oszinteseghez. Ha neked meg megis ennyire fontos akkor csinald tovabbra is igy, de valahogy be kell latnod, hogy nem az egesz vilag a devians meg a mocskos feminista, hanem bizony a te gondolkodasod ter el az illemszabalyoktol. Ezt is fontosnak tartom kihangsulyozni, hogy ez nem buncselekmeny vagy becstelenseg, hanem illetlenseg. Az illem fontossagarol megint oldalakat lehetne vitatkozni.


Meg valami: egy gondolat sosincs onmagaban. A te gondolkodasi rendszered ugy egeszeben lehet, hogy mukodokepes, de ezt egy ismeretlen meg nem tudhatja, o csak ezt az egy szokast latja belole, es ha ez szamara taszito akkor magara van hagyva ezzel az erzessel, mert az ezt kompenzalo, biztonsagot ado elveidet meg nem ismeri. Es az emberi lelek meg ugy mukodik, hogyha valami sziven uti, akkor tobb kompenzaciora van szuksege a puszta korrekt tajekoztatasnal. Remelem ezzel nem mondok neked ujdonsagot, hiszen lelkes anifeministakent tisztaban kell lenned az emberi lelek/osztonvilag mukodesevel...

2018. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem férfigyűlölő itt, csak a viselkedésed nem szimpatikus. Te egyetlen egy darab férfi vagy, a többiekkel ez alapján semmi baj nincs.
2018. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

"komoly kapcsolatot szeretnék, ezért szeretném a lehetséges "jelöltjeimet" jobban megismerni, mielőtt döntenék"

Ez pl számomra nem szerelem, ez lóf***z.

Mondjuk én nem akadnék ki, nem sértődnék meg, csak tudomásul venném, hogy másképp állunk a párkapcsolatokhoz, sok sikert kívánnék, és hazamennék.

Vannak, akiknek egy párkapcsolat nem álláskeresés... nálam pl mindig úgy működött, hogy előbb a vágy a kapcsolatra, majd utána a randizgatás, tehát eleve csak olyannal randizok, aki már potenciális partner, és gondolom nem mondok nagy újdonságot azzal, hogy az emberek általában szeretik, ha a párjuk hasonló értékrenddel bír, mint ők maguk, így olyan férfit keresek, aki szintén nem futószalagon kéri a nőket, mindegyikkel randizgat, aztán majdcsak összejön az egyikkel, hanem akinek én szimpatikus leszek, akar tőlem valamit, ezért randizik velem.

Az én szemszögemből te fordítva ülsz a lovon, nem akarnék tőled semmit.

Főleg miután a párkeresést munkakereséshez hasonlítod, sok érzelem lehet akkor a dologban részedről...

N

2018. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

"Egy gondolatot azonban muszáj előhoznom: ha az illető nő már akkor problémázik azon, hogy a férfi más nőkkel is beszélget, amikor még semmi nem történt; akkor mire lehetne számítani tőle a jövőben? Számonkérés, ellenőrzés, ráakaszkodás? Nem túl csábító egyik sem."


Jó esetben nem randizgat senki, miután már van kapcsolata.

Ne akard már összemosni a kettőt, nyilván más a női kollégáiddal, barátaiddal beszélgetni, meg "jelöltekkel" találkozgatni, akiket szintén fel akarsz szedni.

2018. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bűn, inkább bunkóság. Azt, hogy kivel fogsz majd a későbbiekben kapcsolatot létesíteni, magadba beszéld meg, ne azzal akivel éppen randizol. Ott csak érezd jól magad, aztán majd eldöntöd (E/2. személy) hogy hogyan tovább. Ez olyan hogy: -veled vagyok, veled beszélgetek, de nézzük mit alakítasz, mert mások is vágynak erre a pozícióra.


Egyszerűbb ha 3-4 jelölttel egyszerre egy nagy asztalnál beszélgetsz, úgy rögtön kiderül ki a neked való. Így egy randival letudhatsz mindent...


F.

2018. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
89%
30-as válaszoló vagyok. Fejtsd már ki miért gondolsz férfigyűlölőnek? Mert 10 éve együtt élek és szeretek egy férfit, és nincs más rajta kívül? Vagy mert lányunk született és nem fiunk? Ne adj isten azért mert ribizlinek tartom azokat a nőket, akik azt csinálják, amit te? Kérdező én téged sem gyűlöllek, csak nem tartom helyesnek amit csinálsz. Ennyi.
2018. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!