Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek tényleg olyan halálos bűn ezt mondani egy randin?

Figyelt kérdés

Tehát második találkozó volt, kizárólag beszélgetéssel.

Azt mondtam, hogy jelenleg egyedülálló férfi vagyok, és több nő is van, akik szimpatikusak, és - csak beszélgetés szintjén - találkoztam velük is egyszer-kétszer, hogy jobban megismerjem őket. Ennek oka, hogy mivel komoly kapcsolatot szeretnék, ezért szeretném a lehetséges "jelöltjeimet" jobban megismerni, mielőtt döntenék.

Na ezen a nő eléggé megsértődött, és megfagyott a hangulat...


Ebben mégis mi a rossz? Nem csaltam meg soha senkit, nem vertem át, nem egyszerre futtatom a nőket. Beszélgetek velük, hogy jobban megismerjem őket, és tudjak dönteni.

Ha munkanélküli vagy is elmész minden lehetséges állásinterjúra, nem csak egy céggel beszélgetsz el...


Valaki magyarázza meg, ha tudja!



2018. jan. 4. 21:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
67%
Sokan csak addig szeretik az őszinteséget, amíg kedvükre van, amit így kapnak.
2018. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%
Mert a no azt szeretne, hogy egyeduli legyen akivel ismerkedsz. Mert ugy megfogtad , hogy o erdekel nem mellette meg egy rakas masik is.
2018. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
27%
Mert a nők azt szeretik, ha ők az egyedüliek egy férfi számára és majd ők válogatnak a jelentkezőkből.
2018. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
8%
Egocsökkentő poén nélkül, nem képesek elielni, hogy nem ők az egyetlenek. (Persze ez általánosítás és nem mindegyik nőre igaz, kinek nem inge ne vegye magára, pucéran úgyis jobban fest egy szép női test ;) )
2018. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
90%

"Ha munkanélküli vagy is elmész minden lehetséges állásinterjúra, nem csak egy céggel beszélgetsz el..."


Ez más, mert nincs szó érzelmekről. Ez karrier és anyagiak. Senkinek a szívével nem játszadozol, csak építed az életed eme részét.


A nőket amúgy ez azért bántja, mert mindegyik szeret "az egyetlen" lenni. Ha több nővel is ismerkedsz párhuzamosan, akkor te egyikre sem fókuszálsz 100%-osan. Ha kialakulna kapcsolat, az is okés lenne neked, ha nem jönne össze, az is. Ez a mentalitás viszont a nőket kiakasztja, ők mindent elsöprő szerelemre vágynak.

2018. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
96%

Ez így korrekt de valahogy mégsem.

Csak gondolj bele fordított esetben.

Azt mondja a nő a randin oké még randizok holnap Pistivel pénteken Dezsővel majd értesítelek....

Azért ez nem állásinterjú.

Nőként azt gondolom nekem is rosszul esne főleg ha tényleg bejön a férfi.

2018. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%

Bár nem sértődtem volna meg, de nekem is baromi rosszul esett volna, és többet nem látnál. Így a legtisztább. Én csak olyannal akarok ismerkedni, aki 100%-ban rám koncentrált, és teljesen komolyan vesz, ahogy én is a másikat.

(Férfi vagyok)

2018. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Nem látok abban semmi rosszat, ha egy férfi másokkal is ismerkedik, amíg nincs köztünk semmi komoly. Viszont az nem kicsit furcsa lenne, ha ezt így az orromra kötné... maradjunk annyiban, hogy nem szerencsés dolog erről beszélni egy randin.

Az is lehet, hogy a nő már komolyabban tervez veled, és ezért esett neki rosszul, hogy te még egyelőre nem.

2018. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
13%
Én nem sértődnék meg. Ha nagyon tetszenél, még inspirálna is a dolog hogy akadnak vetélytársaim, így mindent megtennék annak érdekében hogy én legyek a tuti.
2018. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%
Nekem férfiként is rosszul esne, ha egy nő beközölné, hogy másokkal is ismerkedik. Persze, nem járunk meg semmi ilyesmi, de mivel szeretek egyszerre egy dologra, személyre, babám f__zára összpontosítani, elvárom ezt cserébe én is a nőtől. Ez olyan, mintha versenyeztetne a kegyeiért, én pedig nem fogok beállni 5. vészfäszként, hogy majd leaggat a fogasról kénye-kedve szerint. Nagyon illetlen dolog, goromba is.
2018. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!