Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan élik meg ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élik meg ezt a helyzetet a nők? Mit gondolnak ilenkor a pasiról?

Figyelt kérdés
Ha nagyon kedveltek egy pasit és szeretnétek, hogy fellkérjen táncolni, de valamiért minden igyekezetetek ellenére sem teszi meg? (bátortalan, esetleg nem tud jól táncolni)

2018. jan. 1. 22:23
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
63%
Úgy érzem mégsem akar. Vagy legalább felvállalni mások előtt. Cikinek érez.
2018. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyira bátortalan, hogy felkérjen táncolni, és nagyon tetszene, akkor mellé ülnék beszélgetni (már ha arra képes).
2018. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor óriási visszatartó erő tud lenni, hogy nem akarja, hogy mások lássák, ahogy ott bénázik a csajjal - persze amellett, hogy a nő is kinevetheti. A cikis helyzeteket senki sem szereti, amikor nagy esély van rá, hogy közröhely tárgya legyél és vannak helyzetek, amikor különösebb jóstehetség nélkül vizualizálhatunk ilyeneket és már menekülünk is előlük.
2018. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére alapból sem tudok töketlen pasikhoz vonzódni, mivel engem a határozottság vonz :)
2018. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
#4 Akkor a táncolni nem tudó pasik ezek szerint határozatlanok. Ma is tanultunk valamit...
2018. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Először sziszegnék egy sort, hogy ezt nem hiszem el...:D Aztán felvenném vele a szemkontaktust és addig vigyorognék meg intenék a fejemmel, amíg oda nem jön. Ott még az én bátorságom és "férfiasságom" sem tart, hogy én kérjem fel. Ha ez sem válna be, inkább foglalkoznék mással vagy hazamennék, hajlamos lennék azt feltételezni, hogy nem kellek neki és minden noszogatással töltött perccel egyre nagyobb nyomulós ribinek néz. Nem erőszak a disznótor.
2018. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Mire beleáll a bugi a lábamba, addigra általában már túl vagyok néhány felesen. Így többnyire odamegyek, kézen fogom és elviszem táncolni azt, akivel táncolni szeretnék. :)
2018. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te vagy a pasi? Hasonló cipőben járok. Lagzik ideje van a rokonságban tavaly 3 1szerencsére nem táncolós. Jövőre 2. Lehetne ismerkedni falusi mulatós bálokon.(elit társaság) Imádom a hangulatot a zenét ...vagy ott ülök vagy kapatosan bénázok. Ha felkérek valakit az rá hangulatromboló hatással van.
2018. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőn ijesztő.
2018. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha bejon es latom,h kolcsonos,akkor siman odamegyek es tancolok vele gondolkodas nelkul. Nekem bejon,ha egy fiu kicsit szegyenlos.


N

2018. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!