Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én egy férfit pl:helyesnek, sármosnak tartok, de a barátaim/családom azt mondja hogy csúnya. (én kérdezek rá, hogy mit gondolnak)?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az illetőt,de mégis helyesnek látom még az "átlagost" is,akit mások csúnyának titulálnak. (Most még itt belső tulajdonságokról nincs szó). Én vagyok ilyen elfogult/kis igényű,vagy másoknak vannak hű de nagy elvárásai egy férfival szemben? Ez a dolog amúgy,az esetek 98%-ban így van. Volt olyan amikor egyetértettünk hogy na ő helyes,nem helyes,de ez ritka alkalom. Veletek is szokott ilyen lenni?
2017. okt. 5. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

A szep - csunya relativ dolog, mindenkinek mas. A legjobb baratomnak nem jonnek be azok a nok, akik nekem es szerintem azok a nok nem szepek, akik neki tetszenek.


Ettol meg senki sem lesz tobb/kevesebb.

2017. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is olyanok jonnek be altalaban, akiket mas semmilyennek tart, mas az izlese mindenkinek, ennyi...
2017. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek tetszene mindenki, akkor eltudod képzelni milyen harcok lennének? :D Szerintem örülj neki, h kevés embernek tetszik. Én mindig inkább annak örülök, arra gondolva, h kisebb a konkurencia :D
2017. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is 😊
2017. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Nálam rendszeresen előfordul, h aki vmiért bejön, személyiség/kisugárzás, arra 10ből 5en azt mondják h bottal nem piszkálnák meg
2017. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező azon még nem gondolkoztál el, hogy ne mások véleményére alapoz? Ha neked tetszik stb. Akkor kit érdekel másoknak a véleménye? Ez számomra érthetetlen......
2017. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!