Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan ennyire csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire csúnya vagyok hogy még a ronda lányoknak sem kellek?

Figyelt kérdés
kivel kéne kezdenem akinek minden mindegy? de most komolyan?
2017. ápr. 15. 22:23
1 2
 1/13 Bad G-Sus ***** válasza:
93%
magaddal kellene kezdened valamit :D
2017. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mutass képet! :D
2017. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
A ronda lányoknak is joguk van lepattintani téged. Úgy látom, újat mondtam. :)
2017. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az úgynevezett ronda lányok nem a külsőd miatt utasítanak el, hanem azért, mert érzik, hogy te csak beérnéd velük, és amúgy palira veszed őket.


Sosem szerettem szingli lenni, de egy ilyen "pasi" helyett inkább én is az egyedülléttel randiznék. :"D


21/L

2017. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kellenél valakinek, aki tudja, hogy rondának tartod? A nőknek az kell, hogy a párjuk gyönyörűnek tartsa őket. Mivel ma már a nők, köszönik szépen, nagyon jól megvannak egyedül is, igen kevesen vannak, akik képesek olyan szinten megalázni magukat, hogy együtt legyenek valakivel, aki viszolyog tőlük, csak kell neki egy lyuk ahová a farkát néha bedughatja.
2017. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"kivel kéne kezdenem akinek minden mindegy?"


Ilyen nincs.

Olyan viszont igen, hogy senki nem fog veled lenni, ha azt érzni, hogy neked minden mindegy, csak puni legyen.

2017. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én tudnám szeretni csak mivel én is csúnya vagyok ezért hozzám hasonló lánnyal kezdek ezért csúnya ő is. :D
2017. ápr. 15. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, allpr sem tarthatod rondának a barátnődet! :)
2017. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
persze! mikkor meg szép csajjal akartam kezdeni akkor meg azt mondta hogy nem vagyunk egy kategória akkor most mi van?
2017. ápr. 15. 23:11
 10/13 anonim válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a "szép" (elég szubjektív, nem gondolod? ) lányok, vagy mondjuk nem általánosítva 1-2 szép lány lekoppintott. És nyilván arra gonsolsz, hogy a külsőd miatt tették, ebben vagy van igazság, vagy nem, őket kell kérdezni. De ha már eleve azért kezdesz egy lánnyal, mert szerinted "elég csúnya" hozzád, az iszonyat gáz, haver :DDD
2017. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!